Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piaggio liberty 50? vélemények...

Piaggio liberty 50? vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

nézem az utakon , hogy nagyon sok pizza futárnak ilyen robogója van ,ilyen tartósak lennének ? és mennyi a max sebesség amit egy ilyenből kilehet hozni ? és mennyit fogyasztegy ilyen motor ?

előre is köszönöm a válaszokat !


2012. szept. 7. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nincsen de ismerősömnek van és akárhányszor motort akartam venni mindig ezt néztem de sosem lett belőle semmi.. ismerősömével sokszor megyek és nagyon élvezem. Tényleg tartós és nagyon erős, gyors. és nagykerekű is ami nagyon nagy előny. a végsebessége alattam 90. a fogyasztása 3 liter körül van (2t). Én csak jót tudok róla mondani rosszat semmit de nem régóta nyúzzuk még. nekem most simson van de ha robogót vennék CSAK LIBERTY!!! addig vagy simson vagy gyalog.
2012. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jajj még annyi, hogy hibát is említsek: üzemanyag szontmérő nem mutat pontos értéket valami miatt. de ennyi hiba kell egy motorra.
2012. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!