Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus 2003-as évjáratú...

Ford Focus 2003-as évjáratú autóban milyenre lehet lecserélni a gyári 6006 E eon CD táras rádiót?

Figyelt kérdés
Gondolom nem lehet bármit, mert nem is töltené ki a helyet, meg ilyen gyári beépített kütyüről beszélünk. Tehát mondjuk ha szeretnék bele egy MP3-as rádiót, akkor csak az akkor gyártott gyári típusokat lehetne bele tenni? Vagy mondjuk egy új fajta SONY típusút is bele lehetne rakni amit az újakba tesznek? És kell hozzá valamilyen "különleges" tudás amiért mondjuk érdemesebb lenne márkaszervizben elvégeztetni a "műtétet", vagy otthon is meg lehet oldani különösebb elektronikai tudások nélkül?

2012. szept. 8. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Na én ezt pont beszívtam!

Szinte bármilyen rádiót vehetsz bele, aztán venni kell egy illesztő elemet, amibe megy a rádió, és az megy a műszerfalba. Én is egy sony mp3as, usb-s cuccot vettem. Az illesztő kb 7rugó, a szerelés 6 volt. Majdnem annyi mint a rádió!

2012. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is, ráadásul azt még kihagytam, hogy multikormányos, vagy legalábbis a kormánynál van még egy kar amivel lehet irányítani a hangerőt, meg ilyeneket, szerintem az még biztos egy plusz kábel és nem is biztos hogy az újat tudom majd vele kezelni amit pedig mindenképpen el szeretnék kerülni... Egy ilyen témában jártas ember véleményére kíváncsi lennék.
2012. szept. 9. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!