Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ehhez kell átépítési engedély?

Ehhez kell átépítési engedély?

Figyelt kérdés

lenne egy 96-os swiftem és szeretném módosítani rajta az első és hátsó lökhárítót illetve az oldalsó szárnyat.

Meg még mellé szeretnék felhelyezni egy Megan Universal GT alu spoilert!

Az autó pontos tipusa Suzuki swift sedan 1996-os évjárat!


2012. szept. 9. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne kérlek ne rakd fel azt az alu szárnyat meg nem gányold össze a lökösöket. Gyorsabb nem lesz tőle az autó csak röhejesebb lesz.
2012. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 pagan ***** válasza:
nem kell ahhoz engedély,de én sem raknám fel az biztos,nem tudom miért hiszitek hogy az alu szárnnyal szebb lesz az autó,mindegyik autón röhelyes,meg a hókotró is,pláne egy suzukin,ennek tudatában rakd fel,ne érts félre én csak megóvnálak a szánakozó pillantásoktól...
2012. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ezres szívó benzinre aztán kell a leszorító erő, mint a falat kenyér. Ne rakd rá egyik szarságot se! Nem lesz tőle se szebb, se biztonságosabb, se gyorsabb, de még csak jobb úttartása sem lesz! Csak azt éred el vele, hogy mindenki kifog nevetni vele. Inkább rakd félre a pénzt és költsd benzinre, vagy csak egyszerűen tedd félre és később esetleg egy jobb autó, vagy új ruhák, kutya, tv, vagy akármi. De én is kérlek, hogy ne rontsd el azt az autót ezekkel!
2012. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem és Köszi a válaszokat, de azért egy kis optikai tuning csak belefér? Az első és a hátsó lökösök se valami hú de nagyon feltünőek, inkább ilyen visszafogottabb!

Kb ehhez hasonló, csak nem ilyen oldalsó szárnnyal!

Tudom ez nem sedan!

[link]


Akkor az Alu spoiler felejtős, max maradok az első és hátsó Láma alakításnál + max SMD szalagos csomagtér viágítás!

2012. szept. 9. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Fúúúj, ez valami okádék.. Mondom mindenki nevetni fog, de ha neked ez kell, te autód, te pénzed. Inkább akkor egy szép fényezés, ha már autót nem akarsz cserélni, de ilyen csicsák.. Na mindegy
2012. szept. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te, hagyd úgy ahogy van. Ha nagyon tunyingolni akarsz add el és vegyél egy Civicet, azzal nem fognak kiröhögni, igényes Swiftet kb kettőt láttam, de nem az a tipikus japán tuninggép.


Plusz ha a spoilerrel kezded jó eséllyel elég gyorsan felkerülnél a jajjdecsúnyára.

2012. szept. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy az az "oldalsó szárny" az a küszöb lesz.
2012. szept. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez már pénztárcafüggő! Inkább Honda Accord-ot akarok venni4
2012. szept. 10. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!