Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe fájna nekem az, ha a...

Mennyibe fájna nekem az, ha a motorom gyári kipufogóját lecseréltetném egy sportkipufogóra?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, veszek egy Derbi Atlantishoz való sportkipufogót 28 ezerért, és márkaszervizben kicseréltetem. Akkor kellenek még hozzá új görgők, vagy csak lecserélik és mehetek is?
2012. szept. 11. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát szervízben ingyen nem nyúlnak hozzá azzal számolni kell, szerintem te magad is át tudnád cserélni.

Görgő valószínű nem kell hozzá

2012. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak egyedileg a motorhoz hangolt kipufogóra szabad a gyárit cserelni, különben elhangolod a kipufogórendszert és többet ártasz, mint használsz. Nem lesz megfelelō a hengerek ürítése és állítólag a karburátornak,is árthat. Èn elōtte utána olvasnék a témának a weben.
2018. ápr. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!