Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Családi autót vennék. Vagy...

Dr. Mouse kérdése:

Családi autót vennék. Vagy egy 5 éves Honda CRV benzines 150 LE-s 110. 000 km-rel vagy egy VW Touran 1,4 TSI 140LE 60. 000 km-rel. Az áruk, életkoruk azonos. Ti melyiket vennétek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
neke egyik sem tetszik igazán, de a 2 közül a Honda.
2012. szept. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hondéát csak ajánlani tudom, sokkal jobb választás
2012. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt javaslom a Hondát vedd.


Vásárlás után viszont feltétlenül cseréld le az olajat. Attól függetlenül, hogy mit állít a tulajdonos!

2012. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Honda crv, megbízható japán kocsik.Vw-ben már csalódtam.
2012. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pontosan
2012. szept. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amelyik neked tetszik, de ilyen autót dizelmotorral illik venni (bár én ajánlanám a VW-t)
2012. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zoocox válasza:

Attól függ, hogy mire használnád.

A Toruanba biztosan elfér 3 gyerek gyereküléssel, csomagokkal. Kevesebbet eszik. Nagyon csöndes.

A honda jobb terepes, többet eszik esetleg. Ahogy néztük (beültünk hátra, gyereküléssel),kisebb a hely hátul. Motorikusan talán a Hondát mondom megbízhatóbbnak, úgy, hogy a TSI-ről nincs tapasztalatom. Szerintem 140-150LE mindenre elégnek kell lennie. Csomagot elviszi, családdal meg nem száguldozunk. Autópályás használatnál a Touran 6. sebessége mindenesetre előny.


Nekünk most jön a 3. gyerkőc. Én a Touran 1.4 TSI és a Corolla verso 1.8 szívóbenzinest néztem eddig ki.

Nem egyszerű a választás.

2014. jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!