Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezres Swiftemben 35 Ah-s...

Ezres Swiftemben 35 Ah-s akksi van, demár gyengélkedik, a hideget nemfogja bírni. Vennék bele egy nagyobb kapacitású akksit, viszont nemtudom mekkorát tehetek bele.55Ah-s-ra gondoltam. Vissza fogja tudni tölteni a generátor?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fog beférni a gyári helyre (billegni fog) és a gyári lefogatóval sem tudod majd rögziteni...
2012. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vissza tölteni vissza tölti egyik ismerősőm 2 éve egy 74 ah-s aksit szuszakolt bele (énse tudom hogy hogyan) de azóta is azzal használja minden nap
2012. szept. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Méretre stimmeljen.
2012. szept. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne komoly hangrendszer, ami nagy fogyasztó lenne, felesleges az 55ös, nekem 40es van és simán jó.
2012. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 pagan ***** válasza:
40 es elég bőven a suzukiba
2012. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 55-ös van benne. Belefér, van elég hely neki. Csak a lefogatót kell cserélni benne (én roppant igényes módon gumipókkal rögzítettem). Visszatölti, tartós. Bár én következőre valószinűleg 45-öst fogok beletenni. Olcsóbb, és bőven elég az is.

Azt is mondják, ahogy öregszik az autó, érdemes nagyobbat beletenni (vezetékek korróziója, áramvezetés romlása, önindító használódása, stb. miatt).

2012. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt a szempontot nézed, hogy vezeték, korrózió, stb, akkor az indító áram erőssége lényegesebb szempont.
2012. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!