Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amerikában mekkora a felső...

Amerikában mekkora a felső sebességhatár?

Figyelt kérdés

2012. szept. 12. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen változó, de a legtöbb helyen az autópályán 70mph. Persze ha már összeszűkül az út, pl. csak 2 sáv van, akkor egyből lecsökkentik 55mph-ra...Rémálom az egész!!!

Vannak államok, mint pl Montana, ahol 80mph, de elég rugalmasak a rendőrök, mert 70mph-nál olyan 80-85-el utazókat még nem zaklatják.

2012. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elso altal adott link jol szemlelteti, hogy milyen valtozoak allamonkent.


Californiaban, autopalyan lakott teruleten belul 65, lakotton kivul 70. Ahogy kozeledsz Arizona fele az autopalyan a semmi kozepen felmegy 75-re is. Ezeket altalaban 10%al "lehet" tullepni, amiert a rendor meg nem szol.


En 55-os tablanal 76-al szaladtam bele a motoros lezerjebe, de rendes volt es azt irta a buntire, hogy csak 11-el mentem gyorsabban, ugyanis ha 20 merfoldel tobbel mesz, mint a tablan levo jelzes, akkor nem lehet "iskolaval" eltuntetni a buntetest es ugrik a pont a jogsira.


Lakott teruleten belul kozutakon a felso hatar altalaban 35, iskola kornyeken 25, tobbsavos uton akar 40-45.


Ha 100 felett kapnak el, akkor bilincsbe vernek es elvontatjak a kocsit... :(

2012. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen ez igy igaz, ahogy a helyi kollega irja!

En mondjuk rendre 100 felett autozom, 1szer szaladtam bele, de eldumaltunk egy 10 percet aztan mentunk a dolgunkra. De alapvetoen bunkok a rendorok, szoval csak mazli volt!

2012. szept. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!