Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan, miként vegyem rá a...

Hogyan, miként vegyem rá a szüleimet hogy vegyenek M kategóriás jogosítványt? A pénz megvan csak valamiért nem akarnak, azt mondják vegyek inkább laptopot vagy valami olyat ami nem veszélyes. Valami módszer nincs erre a dologra. Léccy írjatok.

Figyelt kérdés
A válaszaitokat előre is köszönöm!!!! :)
2012. szept. 12. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szerettem volna ennyi idősen M kategóriát, nem engedték, akkor mérges voltam, ma már 23 évesen megértem a dolgot, kb 5 éve motorozom, de tudom, hogy annyi idősen biztos csináltam volna sok baromságot. Ha autóval már megy a dolog, akkor jobban átlátod a közlekedést, egy egy elnézésnél nem az életedet, hanem a lökhárítót veszélyezteted. Nagyon nem mindegy.
2012. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól teszik, hogy nem "vesznek" neked jogosítványt! Tanulj, vizsgázz le!

:D


"Léccy" Ez különösen undorító írásmód!

2012. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kimész a piacra és veszel te magadnak. Vagy a piacon is kérnek szülői engedélyt? :D
2012. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad az életkorod de szerintem 14 körül lehetsz. Az a baj hogy amikor valaki motoros jogsit akar az már ült motoron. Énis így voltam. Csak sokkal roszabb ha valaki tudás nélkül képzés nélkül motorozik. Ha meg valamit megtiltanak egy gyerektől ugyis az ellenkezőjét csinálja. Ülj le velük és beszélgessetek el róla hogy te szeretnéd és sokkal jobb ha megvan hozzá a tudásod mintha a kertek alatt tudás nélkül motorozol. Emelett ha elkap a rendőr komoly pénzeket szednek be.
2012. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!