Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet online ruletten...

Hogy lehet online ruletten akár lassan, de biztosan pénzt csinálni?

Figyelt kérdés
martingale kilőve természetesen...
2011. dec. 24. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Sehogy.


Semmilyen szerencsejátékban nem lehet tartósan pénzt csinálni, amiben a ház ellen játszol. Csakis olyanban, ahol másik játékos ellen játszol és a ház csak közvetít és sarcol (pl. póker)

2011. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:\ pókerrel meg az a baj h nem csak rajtam múlik.. azért lenne jó ha lenne egy akár lassú de biztonságos módszer...
2011. dec. 24. 14:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A pókerben az a jó, hogy CSAKIS RAJTAD múlik, hogy nyersz-e vagy sem. Ha megtanulod a matematikáját akkor biztos a hosszútávú nyerés.


A rulettban MINDIG a ház nyer hosszútávon. Szimpla matek.

Vegyük a legegyszerűbb példát:


Ha párosra (vagy színre) teszel, akkor 48,6% esélyed van a nyerésre, viszont a nyereményed csak 1:2-höz. Vagyis 1,4% tiszta veszteséget termelsz.


Tehát ha 1000 forintos tétben játszol akkor hosszútávon 100 pörgetésenként 1400 forintot vesztesz. Tehát 71 ilyen kör alatt elveszted a teljes tőkédet.


De ugyan ez igaz a többi tétfajtára is:

Egy számra a nyerési esélyed 2,7%, míg a nyereményarány 1:35. Itt már 5,5% bukód van 100-as mintában, tehát ha 1000-es téttel játszol akkor 100 pörgetés alatt 5500 forintot buksz.


Persze lehet rövid távon mákolni, de hosszú távon csak a kaszinó tud nyerni.

2011. dec. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igazad van.

A poker meg sajnos elég kockázatos, és ha pl van 20-50 dollárom bent akkor , 0,5-0,10 es tétekkel ajánlott jászani (gondolok itt a cash game-re) ... és mondjuk ha minden jól megy, 1-5 dollárt h össze lehet vele szedni 1 nap több óra játékkal. ami valjuk be nem túl sok.

( 500 dollárt viszont nem tudnék kockáztatni h. berakom...)

2011. dec. 24. 15:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kicsi a tőkéd akkor teljesen mindegy mit ügyeskedsz, abból nem lesz nagy pénzed...


Ha úgy nézed, hogy 50$ tőkéd van és napi 5$-t csinálsz vele akkor az NAPI 10% ami baromi sok! Ha 30 napig minden nap csinálsz 10% + tőkét akkor az 220 $t jelent hónap végére 50$ kezdőtőkéből, a 2. hónap végére pedig 950-et.


Persze ehhez meg kell tanulnod pókerezni, ami nem könnyű...


Ezt rulettel sosem lehetne elérni.

2011. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

lassan?

Biztosan?


gyorsan és biztosan lehet csak :D

amennyiben van kb 3-4milliárdod és alapítasz egy kaszínót + még 1-2millliárd marketingre és kenőpénzekre.

fél éven belül már megis térül a befektetésed utánna csak profitot termel.

ez 2012ig bejöhetett vólna de 2012 várjáka szakemberek a piac beteltét de tévednek már rég betelt hiába alapítanál már értelmetlen.


Ha pedig arra gondolsz te majd szépen bejársz munka helyett és jol meggazdagodsz no akkor pofon jobról-balról és menj el dolgozni....!(jobb mintha az életül kapnád azokat a pofonokat a pénzed elvesztése révén)

2011. dec. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már. Én 20 dollárt fizettem be a kezdetek kezdetén és először egy aztán később két asztalon játszottam 4 dolláros beülővel, 5-10 centes vakokkal. Napi 2-3 óránál többet nem kellett játszanom ahhoz, hogy cirka 7-10 dollár közötti összeget elvigyek. És ez ritka kivétellel minden nap sikerült. Amikor lenulláztam az egyik beszállót akkor átálltam 5 dollárosra és az volt a cél hogy visszanyerjem a bukott lóvét. Birka türelem kell ám ehhez a játékhoz, és persze handelemzés, pókerkönyvek stb...
2012. jan. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legjobb, ha te üzemelteted az online rulettet, akkor biztosan nyersz.

Játszva csak buksz.

2012. szept. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!