Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri egy yamaha tzr 50et venni?

Megéri egy yamaha tzr 50et venni?

Figyelt kérdés
szeretnék venni egy ilyen motort csak nemtudom hogy hasznos esetlegvalaki tudna egy leírást készíteni a motorrol mik szoktak elromlani szerviz ilyesmi

2012. szept. 13. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Yamaha-knál nem szoktak lenni olyan gyorsan romló alkatrészek

Mivel ezt nem lehet annyira hajtaní, ez csak azért jó motor ha közeljövőben nagymotort akarsz, akkor ezzel tudod szoktatni magad az elhelyezkedéshez stb


De ha nem tanulni kell ilyen motor, akkor ne vegyél ilyet mert hülyeség, nem beszélve arról hogy rossz a hangja még jó dobokkal is, vmennyit javít egy-két jó dob de nincs szép hangja


Inkább jó sportos robogót vegyél 50eset, azzal jobb szaladgálni

20/F

2012. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Bírom az ilyen tanulni, meg elsőnek, meg szoktatni szövegeket meg azt a sok pancsert aki tanuló kocsit vesz mert " jó az elsőnek tanulni" iiistenem ba...tok meg én Navarával tanultam meg vezetni nem költöttem a pénzt mindenféle szutykerályra.. Na mindegy.. vegyél tzr ha felakarod verni a környéket a jó kis visítós síró, racsítós sz..r kávédaráló hangú 50 ccm huggyal nekem volt állandóan szar volt mindig folyt belőle valami sz.. habár a Yamahák ku...va jók jobban teszed ha nagyobb köbcentis gépet veszel 125 vagy ilyesmi helyedbe egy kemény robogót tuningolgatnék nem ilyen babetta kerekű sz..kal foglalkoznék de te tod..
2012. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj Autóval megint más tanulni meg motorral megint


Általába minden ember elvezeti a szomszéd kocsiját, ha saját magának nem olyan van.


Motorral nehezebb eggyéválni

2012. szept. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nissan pickup al tanultam meg simsonnal de csak azért mert ilyenünk volt ha egy 125 ös enduronk lett volna azzal tanulok XD
2012. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. válaszolónak teljesen igaza van. Sok kis 14 éves f..sz azt hiszi hogy 100-al meg 120-al megy ezzel a f..ssal, csak nem tudják, hogy mennyit csal a digitális km órája. Megy max 75-öt...
2013. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!