Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szégyen hogy van M kategóriás...

Szégyen hogy van M kategóriás jogsim és nem tudok menni egy simsonnal, hogyan kell kezelni váltóját és a kuplunggal? Megéri elcserélni Yamaha Mintemet egy szimóra? Karbit hogyan kell állítani

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Nem szegyen, az lenne a szegyen, ha szimora cserelned a motorodat.

Az egy fos, nem motor.

2012. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 waland ***** válasza:
Attól függ, mennyire szeretsz szerelni :), Bár nekem is Mintem van, és talán ő a leglassabb Yamaha, ami létezik, ráadásul úgy kaptam, hogy még mindig van rajta mit javítani, de nincs az a simson, amire elcserélném. Esetleg majd egy BVS.
2012. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szimó nem egy speciális szerkezet, pont úgy kell rajta váltani, mint bármelyik másik motoron - bal kar kuplung be, bal lábbal váltókart lenyomni 1-esbe, utána pedig huzogatni felfele üres-2-3-4(kevésbe van) - természetesen kuplunggal.


Azt pedig te tudod, hogy mi éri meg neked.

2012. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi szégyen és meg tudod tanulni.
2012. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 pucuka69 ***** válasza:
hát,ha később nagyobb motorok tetszenek majd,és akarsz is komolyabban motorozni,akkor mindenképpen simsonozz előtte egy ideig. Az automata váltós robogók kényelmesek ugyan,de az életbe nem tudod meg,milyen az igazi motor feeling. Bátran fogj bele,nem egy ördögősség a kuplung+a váltó.De jó simsont vegyél,különben az lesz a véleményed,hogy szar a simson. Nekem volt 4évig robogóm(régebben volt mz-m is,30 éve motorozok) de lecseréltem simsonra,nem bántam meg. Innen feljebb,már csak pénz kérdése mire váltassz majd.
2012. ápr. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
inkább spájzolj, aztán vegyél egy motort régi szarok helyett. A yamahádat meg ha nyugis napokat akarsz nem herdálod el semmiért.
2012. ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!