Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Traffipax büntetésnél érdemes...

Traffipax büntetésnél érdemes fellebbezni? Anyagi helyzetre való tekintettel elképzelhető, hogy csökkentik a bírság összegét?

Figyelt kérdés

Nem az üzembentartó vezette az autót. Ebben az esetben kinek a nevében kell megírni a fellebbezést? 73km/h-val mértek be lakott területen. 30.000ft. Volt már valaki akinek elengedték pl. az összeg felét?

Köszönöm a válaszokat.



2012. szept. 14. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
:) Anyagi helyzetre való tekintettel közlekedjél BKV-val!
2012. szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek fix összegű bírságok, mérlegelésre nincs lehetőség.
2012. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Max részletfizetést kérhetsz.
2012. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

BKV? Ki mondta hogy budapesti vagyok?? Jellemző fővárosi gondolkodásmód... Bármilyen hihetetlen, vannak más városok is ebben az országban. Egyébként nem ez volt a kérdés kedves 1. válaszoló és ha nem tudsz a kérdésre választ adni, akkor inkább ne írj semmit.

A 2. választ köszönöm. Hallottam már olyanról nem is olyan régen, hogy elengedték a bírság felét, ezért is kérdeztem.

2012. szept. 14. 12:48
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Már megbocsássál, de ha van autód, van pénzed megtankolni, fizetni a biztosítást, a súlyadót, ráadásul még a szabályokat sem tartod be, akkor hogy jut egyáltalán eszedbe, hogy "ANYAGI HELYZETRE VALÒ TEKINTETTEL" csökkentsék a bírságot??? Nonsense...
2012. szept. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom mit kell itt ezen pattogni. Párom amikor még fősulis, egyszer ő is így járt. Írt kérelmet, hogy hát még tanul, nem dolgozik, meg első szabálysértése. Elengedték a felét, a többit meg részletre kifizethette...
2012. szept. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem az én autóm és nem is én vezettem, de gondoltam ez a kérdés szempontjából lényegtelen és nem akartam kisregényt írni, hogy kié az autó, ki vezette stb.

Örülnék neki, ha csak a kérdésre válaszolnának azok akik írnak, mint pl 2.,3.,6. válaszoló és nem azon gondolkodnának miért nem járok BKV-val vagy miből telik tankolásra. :))

2012. szept. 14. 13:04
 8/15 robesz87 válasza:
érdemes megprobálni,nekem adták 10havi részletre! célszerü az üzembentartó nevében irni,ugy biztos nem kérnek kölcsönadásit! probáld meg,de mindenkép ird bele a birság elengedését,mert ha 90napon bellül nem válaszolnak a leveledre,akkor a neked kedvezöbbet kell elfogadniuk!
2012. szept. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Ne hallgass itt a kárörvendő hülyékre akik egész biztos mind kőgazdagok akiknek nem számít a pénz és mindig minden sebességkorlátozó táblát pontra betartanak.Lehet részletfizetést kérni és mérséklést is,hivatkozni kell pénzhiányra, gyerekre ,eltartott emberekre,betegségre vagy mindre egyszerre.Nagyobb az esély a részletfizetés megadására.Nekem már sikerült így 60ezret 6havi részletre kialkudni.
2012. szept. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Részletfizetést lehet kérni, de el nem hiszem hogy engednek belőle. Meg van szabva, hogy milyen szabálysértésért mi a büntetés. Ha nincs pénz befizetni a bünteést, akkor célszerű bearani a szabályokat. Ha nem rólad van szó akkor mond meg annak akit érdekel, hogy részletfizetést lehet kérni és legközelebb induljon el hamarabb.
2012. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!