Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eldőlt a motorom kb 10 másodpe...

Eldőlt a motorom kb 10 másodpercre. Ez okozhatja ezeket a hibákat?

Figyelt kérdés

Ez kb 2 hete volt, utána nem tudtam berúgni, csak tolással indult, felpörgött és ha leállítottam indult rendesen. Most tudtam újra ráülni és ugyanúgy nem akar beindulni, azzal a különbséggel, hogy most már olyan mintha a kuplung sem működne. Behúzom és ugyanúgy nehéz tolni,akad a kerék. Ez a 2 probléma valószínűleg a borulás miatt van? Amikor eldőlt pont a kuplung tartotta. Mi lehet a baja?

Derbi Senda Sm



2012. szept. 15. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szét kell kapni és meg kéne nézned.

Szerintem csak a kuplung dúrva beállítása mehetett el.

Nézz utána hogy kell jól beállítani és állítsad be újra ha utána is ez van akkor szét kell szedni és utána kell nézni hogy mi sérült benne.

2012. szept. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ÉS ez miatt lehet az is,hogy nem indul rugásra?
2012. szept. 15. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy az eldőlés miatt..

A becsapódás ereje már más kérdés...

Rengeteg motort hoztam vittem már utánfutón fektetve. egynek sem lett soha baja.max egy kis benzin vagy olaj folyt i amit feltöröltem és pótoltam. Dehát annak nyoma van.

2012. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah hát igen, úgy el voltam fáradva, hogy nem birtam megtartani és lecsapódott.
2012. szept. 15. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!