Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóm jobb kerekénél balra...

Autóm jobb kerekénél balra kanyarodáskor (leginkább egyes sebességbe mikor kigyorsítok kanyarból) kopogást lehet hallani. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Egyenesbe ez a hang nincsen, nagyobb sebességű kanyarodásnál sem. Gömbcsukló baj van? Meddig járhatok így vele? ( mivel be van táblázva egy ideig a szerelőm)Nemrég bal oldalt csinálta ezt, cserélve lett a gömbcsukló és elmúlt. Egy 20 éves Opelen mennyibe fog körülbelül kerélni a csere? ( A bal oldalt nem én cseréltettem azért nem tudom)
2012. szept. 16. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nagy eséllyel gömbcsukló. Próbáld meg, hogy szedd alá koppig és úgy indulj el, ha úgy is kattog az már gáz, ha csak nagyobb sebességnél és szélsőséges helyzetekben, akkor még egy kis ideig járkálhatsz vele, de azért ha lehet mielőbb csináltasd meg, mert később költségesebb lehet a javítás ha tönkretesz valamit. A 20 éves opelből balgaság lenne árat mondani, kéne hozzá egy típus, egy pontos évjárat, meg esetleg egy hengerűrtartalom sem ártana, illetve hogy benzines/dízel? Ezután már van esély írni egy megközelítő árat.
2012. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1993-as, 1.4 benzin, Astra F.

Meg fogom nézni amit írtál, köszi! Természetesen igyekszem minél előbb szerelőhöz juttatni.

2012. szept. 16. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!