Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kell tudni a CMX-158...

Mit kell tudni a CMX-158 rendszámú autóról? Forgalmijában az áll, hogy forgalomból ideiglenesen kivonva 2002 óta. Forgalomba helyezhető? (Hozzáértők válaszát várom. Köszönöm)

Figyelt kérdés
Törzskönyv, rendszám meg van. A forgalmiban 2 pecsét van a feljegyzés mellett. Úgy tudom, hogy fél évente "újítani" kell az ideiglenes kivonást. 2 pecsét=1év?? Akkor a többi 9 év?
2012. szept. 17. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha múzeális előminősítés miatt vonták ki ideiglenesen, akkor az 10 évre szól, ugyancsak 10 évre szól ha külföldre adták el, de akkor bevonták volna a rendszámot!


A bejegyzés mellett ot kell lennie a végző dátumnak is!


Na közben megnéztem az ügyfélkapun is, és ott ezt találtam:


A gépjármű nyilvántartásban lévő adata:


Rendszám: CMX-158

Gyártmány: VOLKSWAGEN

Típus: 1300

Szin: KÖZÉPZÖLD

A jármű körözés alatt áll? NEM

A kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás adatai: A Magyar Biztosítók Szövetsége (MABISZ) állásfoglalása alapján adat nem adható ki.

Forgalmi adatok: -

Egyéb: A lekérdezett jármű nincs forgalomban

2012. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2002 szerepel a feljegyzés mellett. Köszönöm a segítséget.
2012. szept. 18. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!