Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg szoktátok csinálni az...

Meg szoktátok csinálni az elindulás előtti teendőket?

Figyelt kérdés
Kormány, fék, rendszámtábla, világítóberendezések és gumik ellenőrzése. Meg szokták ezt az emberek csinálni elindulás előtt?
2012. szept. 17. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel minden nap használom és időm sincs reggel ezzel szórakozni így nem foglalkozok vele, egyedül a féket próbálom ki meg a gumikra vetek egy pillantást. Amikor hosszabb útra indulok évente kb 2-3 alkalommal maximum akkor nyilván jobban átnézem de akkor is inkább a fékolajat, a motorolajat az ablakmosót, a lámpákat gyorsan megnézem főleg amiket ritkán használok pl.: ködlámpa, sosem lehet tudni mikor kellhet. De nem viszem túlzásba. Kb 2-3 havonta egy hétvégi napon szoktam mindent alaposabban átnézni akkor egy kisebb karbantartást is végzek rajta kicsit letörölgetek mindent. Meg fél évente akkor mindent átnézek a drótok állapotát amik ugye nem kötelezőek, akkor letakarítom az olajmaradványokat meg egyéb marhaságokat, akkor a gumikat szoktam kitakarítani főleg a bordamintázatból a dzsuvát.
2012. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát még nem láttam olyat, aki megcsinálta volna...
2012. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán. A kormányt úgyis észreveszed még a parkolóban, ha nem jó, a rendszámtáblát meg szoktam nézni, de nem szándékosan. Ugye elől alapból látom, a csomagtartóba általában beteszek valamit, tehát hátul is látom.

A gumikra ránézek.


Én havonta 1x csinálok egy nagyobb ellenőrzést.

2012. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én utoljára a forgalmi vizsgámon csináltam meg ezeket. :D

Mondjuk a gumikra rá szoktam nézni hetente hogy mennyi a nyomás. A lámpákat meg úgy is látom amikor kiállok a garázsból és kiszállok becsukni az ajtót+ a kaput. A többi meg úgy is kiderül amikor kiállok az utcára) (Még mielőtt közveszélyes állatnak lennék titulálva, megemlítem hogy falun lakom ott is az utolsó előtti utca utolsó házában. :D Szóval itt a napi forgalom kb 2 autó, de van hogy annyi se.)

2012. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja és a fékolaj, motorolaj, hűtőfolyadék szintet havonta megnézem.
2012. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*fékfolyadék
2012. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igaz.
2012. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Meg. kaki,pisi fogmosás
2012. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

25 évvel ezelőtt egyszer megcsináltam.

:D


Az egész csak arra jó, hogy mondhassam a kötekedő rendőrnek, hogy "Az indulás előtti ellenőrzéskor még jó volt!"

:D

2012. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!