Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra 1.7 d Mi a baj?

Opel astra 1.7 d Mi a baj?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne hogy vettem egy opel astra 1.7 d szívódízel tipusú személyautót és mivel nem tudtam mennyit fogyaszt az autó! A lényeg az hogy kifogyott alattam a gázolaj rátankoltam kb 4 litert és azóta hosszan kell tekertetni és ha beindul ketyeg egy idejig aztán leáll!Levegős mit tegyek????
2012. szept. 18. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:

én a Mátrában lakom,itt van bőven hegy,

ha levegős lett a dízel,vagy csak gázolajszűrőt cseréltünk,de nem volt kedvünk légteleníteni,akkor az egyik dombtetőről legurítottuk 4.-ben az autót,aztán mire leért a völgybe,addigra kilégtelenítette saját magát,

2012. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sn0wf0x ***** válasza:
önindítózni kell addig amíg szépen nem fog járni, de ajánlom tankolj kicsit többet ha már :) Önindítózásnál figyelj, nehogy leégesd....ha rendesen feltölti magát az adagoló menni fog...szerintem.
2012. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tankolj rá 25-30 litert!
2012. szept. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Így van, ne 4-5literrel akarj próbálkozni, teletankkal, egy lejtősebb úton 5perc alatt légteleníti saját magát.


Egyébként ha nem tévedek van azon is szintjelző, meg tartalék is...

2012. szept. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megoldódott a probléma!köszi mindenkinek!

A hiba oka:az adagolón van egy csavar szerű szűrő féle és azon van egy nagyon pici lyuk az eldugult és nem tudta tovább juttatni az anyagot! abba volt minden,gondolom amit felszívott a tankból.Nem gondoltam volna hogy kifogy alólam,ezek szerint azzal is baj van!Ezzel azt akarom mondani,hogy a műszerfal km-e se jó.Elindultam vele akkor mutatott 189874 km-t és mentem vale kb 100 km-t már 500-ezernél járt!

2012. szept. 19. 08:52
 6/6 anonim válasza:
Gázolajat tankolj bele ne bendzit!
2012. szept. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!