Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek simson után...

Beviktor kérdése:

Szerintetek simson után milyen motor az ideális?

Figyelt kérdés
16 vagyok M-ess jogsival szerintetek, ha átváltanék 125-re a rendőr mennyire lenne morcos? És ha sikerül akkor milyen 125-őst vegyek ami hogy, ha elromlik akkor alkatrészt is kapjak?Én subermotora vagy valamilyen utcai képre gondoltam amivel néha, ha elötem van egy terep akkor át menjek rajta, de inkább kisebb túrához kellene.

2012. szept. 18. 16:58
 1/6 crx-es ***** válasza:
100%
MZ ts 125 alkatrész mint a tenger olcsó jó megbízható mi kell még
2012. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ETZ 125
2012. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
M-es jogsival ha átváltasz 125-re akkor morcos lesz a rendőr. Elveszi a jogsida, meg feljelent ami legjobb esetben is annyi pénz amiből a jogsit is megcsinálhanád a 125-ös motorra. A rendőr sem hülye és azért azt meg tudja állapítani hogy ha 140-ig van írva az óra meg nagy a motor teste is meg a blokk is akkor az nem 50-es. Én nem jászanék ilyennel, de te tudod. Ha mégis megpróbálod akkor olyannal, aminek van 50-es változata is és nem nagy az eltérés. Pl yamaha dt 50 és 125.
2012. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ETZ valóban jó motor de felejtsd el ebben az esetben. Nagyon ismert motor és nincs 50-es változata, rögtön tudni fogja bármilyen hülye rendőrt is fogsz ki, hogy legalább 125-ös.
2012. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
vagy simson schwalbe-be faragj bele egy 125ös mz blokkot, és mivel burkolta, a rendőr nem fog belekötni de a kis súly miatt mennifog mint a veszedelem :D
2012. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez kész, behaltam :D

"Én subermotora vagy valamilyen utcai képre gondoltam"

Subermpotor? Mármint ami karburátor súbere vagymifene?

Utcai képre gondoltál? Csendéletre vagy valamilyen más kompozícióra?

És a csodálatos végkifejlet:

"amivel néha, ha elötem van egy terep akkor át menjek rajta, " Tájékoztatlak, hogy azon a terepen tudsz általmenni amelyik a előTTed van. Ha a hátad mögött van a terep akkor meg kell fordulnod ha ingerenciád támad általmenni rajta:D

A motorozáshoz ész kell. Sajnos el kell jutnod az evolúció egy bizonyos fokára. Ha még nem tudsz helyesen mondatokat fogalmazni akkor nem vagy kész erre a feladatra. Javaslom a háromkerekű triciklit, a pedálos változattal. "Súber motor" meg "terep előttem "( köd utánam :D ). Hát...."eszem f@szom megáll" :D

2012. szept. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!