Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsősegély vizsgám lesz...

Dany22 kérdése:

Elsősegély vizsgám lesz pénteken. Mire kell számitanom?

Figyelt kérdés

Pénteken elsősegély vizsga.Stabil oldalfektetést tudom.ujraélesztést tudom.de félek nagyon mert most velünk tanullt egy lány és 6fiu mondta,hogy 3iskola egyszerre vizsgazott és 120emberből kb 40megbukott.

azt mondta az oktatóm,hogy szimpátia is fontos ha nem szimpi valaki akkor megbuktat mert olyan kerdest mond,hogy belekavarodok :)

mire figyeljek?legyek határozott?Esetleg félénk?ruhazat fontos?mert van aki papucsba akar menni meg polo rövid gatya masik srác elegánsan stb


kérlek segitsetek mert félek :(


2012. szept. 19. 20:36
 1/10 anonim válasza:

A kérdés az attól függ majd, hogy mit húzol ki. Biztosan vettetek szituációkat, sebellátást, erre számíts. Nekem pl. az volt, hogy elütöttek egy embert, és nem érzi a végtagjait. Mit csinálnék én, hogyan látnám el? Ehhez hasonlók lehetnek.

Öltözz ki, mivel vizsga.

2012. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Milyen elsősegély ez Szakközép, Jogsihoz kell?

Szakmunkás vizsgámon nekem a műhelyből rögtön menni kellett át a bábut éleszteni meg kötözni


Nálam mindig beválik az ha mosolygok és helyeslek ezt azt, amit mondd az illető

Félénk egyenlő a bambasággal, az már túlságosan sok

Határozott szintén nem jó mert akkor látják rajtad hogy viszed magad, és bekavartatnak

20/F

2012. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek.

Jármü vezeteshez kell az elsősegély

mien ruhazatba illik menni?farmer plusz divatosabb ing?

esetleg fekete nadrág fehér ing nyakkendö? :)

gondolom a kényelem is fontos mert ujraéleszténél,és stabil oldalfektetésnél kell majd a kényelem

2012. szept. 19. 21:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Jogosítványhoz való elsősegélynél, elnézőek a ruhát illetően :) Ahogy mondod farmer meg egy tökös ing
2012. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Farmer meg egy póló, esetleg ing. Helytől függően változik, hogy milyen nehéz. Nekem például úgy volt, hogy kihúztam a tételt, elkezdtem mondani, hogy: "Először biztosítjuk a helyszínt, majd..." és már kezdte is írni azt a kis lapot amin rajta van hogy átmentem. Semmi gyakorlati kérdés nem volt, 1 tétel és ennyi.(Kecskemét)
2012. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bp-n neken direkt mondták, hogy ne öltözzek ki. Nem értettem, aztán rájöttem. Párosával mentünk és helyzetgyakorlattal indítottunk, nekem stabil oldalfekvést kellett bemutatnom, a társamon, neki meg rajtam, a fejsérüléses fektetését. Aztán húztunk tételt.
2012. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ma vizsgáztam Pécsen, 6-ból 6 átment. Összesen 2 tétel közül lehetett húzni, amin 2-2 szituáció volt. Ha egyszer is elolvastad a könyvet, menni fog. Ezen kívül: a stabil oldalfekvést és az újraélesztést kellett megmutatni. 10 perc alatt megvolt. Én is rohadtul izgultam, de nem volt miért.
2012. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*Bocsánat: 4 tétel közül. És senki nem öltözött ki.
2012. szept. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én Kecskeméten tettem le. Kihúztam a tételt, még egy szót se szóltam, de már töltötte ki a papírt, hogy átmentem. Utána pedig közösen megbeszéltük a tételt, majd ajánlgattunk egymásnak néhány kajázó helyet. ( ne kérdezd meg, hogy kerültek szóba :D)
2012. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
átmentem!!!!nagyon könnyü volt bementünk közben egy ttelt huztunk leültünk velünk szemben egy vizsgabiztos meg egy hölgy.megkelett sorba muttani aaz ujraelesztest engem a 7.nyomasnal lealitot na mondom bukta:D XD aztan sorba elmondtuk a tételt könnyüt huztam ki nagyon és megfelelt gratulalok.5rn megbuktak 12böl :D :D :D
2012. szept. 22. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!