Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen az elsősegélynyújtó...

Xbrian kérdése:

Milyen az elsősegélynyújtó vizsga?

Figyelt kérdés
Részletesen kérem,ha lehet:pl.:"Bemész és vizsgabiztos kéri hogy rakd stabil oldalfekvőbe a sérültet,ez az első feladat."

2012. júl. 21. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Először stabil oldal, utána újraélesztés, utána tétel. A vizsgaheytől függ, van, ahol úgy kell küzdened, hogy ne mondják el helyetted, és a komplett idiótákat is átengedik (nem vádolom én őket, sőt, pont annyi jelentőséget tulajdonítanak neki, mint valójában érdemel).
2012. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

igen. először stabilba teszed a kis társadat, aztán a babát pumpálod, lehetőleg ne törd el az összes bordáját, mert akkor kivágnak :)

aztán tétel, van ahol normális a VB, és kb a kérdésében ott a válasz, van ahol még aznap nem vágtak ki elég embert, és szépen megszoptat.

készüljél drágaszívem, abból nem lehet baj :)


amúgy a tanfolyamon nem mondták el, h hogy megy a vizsga? :P

2012. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem kötelező elsősegélynyújtó tanfolyamra járni. ha nem járt honnan tudja ? :)


Bemész, köszönsz, tételt húzol, stabil oldalfekvésbe rakod majd válaszolsz a kártyán lévő kérdésre.

De nagyon vizsafüggő. Ismerősömet vagy 15 percen keresztül szivatták az én vizsgám meg kb. 2 perc volt és 20 emberből 20 átment :D

2012. júl. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Én pesten csináltam a moszkva téren.

Ott kemény volt mert több embert buktattak mint amennyi le vizsgázott.

nekem úgy volt hogy egyszerre 2 ember megy be mert ugyebár valakin meg kell mutatni a stabil oldalfekvést,majd a babán nyomhatod a pumpát meg a szájazást. Ezeket a műveleteket árdús szemekkel figyelik miközben kérdezik a másikat szal előfordul hogy 5-10 percet nyomni kell a bábút.

A vizsgára érdemes tanulni.

A többi már csak a szerencsén és a vizsgabiztoson múlik.

2012. júl. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

oda mész ellenőrzöd rajta vagy -e a listán , személyi egyéb adatok kelenek majd .

és vársz csevegsz , jönn majd vagy 1 önkéntes vizsgáztató ez a jobbik eset mert nem nagyon szigoru, de most már az omsz felugyeli sok helyen mentős orvosok, akik szigoruak , ellötem 7en mentekbe , 3 vigyorgot csak nekem sikerult , de mindenki mondta aki bent volt nagyon meg akart fogni,,,mert stabil oldal fekvés ujra élesztés után huztam tételt, karambol van én vagyok apuka kis fiam játszik valamivel hátul és félre nyeli karambol szenvedéskor, fulad mit teszek....elmondtam amenettet , neki nem volt elég utögetem probálom kipiszkálni fejel lefelé logatom,,,,! elkezdte és ha ez sem jó mit tesz ,,, mondtam mást nem muködik kékul a feje mit tesz ,,,,már izadtam mondom végem van válaszoltam elfogadta,,,gondoltam vége ...ok szoban kérdezet ,,,,na haverodhoz érkezel,,,lakásra látod nem beszél csak mutasa fulad kékul mit teszel felnőt!

mondtam neki miket teszek ,,na nem sikerult mit tesz megint....és tovább nem sikerult mi a következő lépés...

végén már gondoltam meg fogot tényleg ötletem sem volt azt mondtam magamba még egyet kérdez azt mondom elvágom torkát a havernak kiszedem kézzel vagy csővet rakok torkába mint a filmekben nem tudtam mit mondani már....azt mondta csodás jo válaszok....meg adta gondoltam ez mázli volt ...

2012. júl. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jah én bp --- 13kerben csináltam vöröskeresztnél a szinháznál cimet nem tudom .váci u. robert k. sarkán.
2012. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
confiance, kérlek-könyörgök tanulj már meg normálisan írni, vagy legalább írásjeleket használni. Ugyanis kifolyik a szemem a hozzászólásaidtól, egyszerűen érthetetlen, amit hablatyolsz folyton össze-vissza.
2012. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

ne olvasd el,,,,nem kötelező:)

gyorsan irok nem foglakozom . , ?!() jellekel.

2012. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert az élethez:D Ha így adsz be egy önéletrajzot (vagy mondjuk azt még valaki megírja helyetted, akkor egy jelentést, jegyzőkönyvet, akármit), akkor hidd el a munkáltató sem fog azzal foglalkozni, hogy te miből élsz meg a következő hónapban, mert kettőt pislogsz és ki vagy rúgva:D
2012. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

vamokka szarok önéletrajzba ,,,pillanatok allat találok melot ha kell. önéletrajzom én irom x melo hely dátum és mit dolgoztam , többi szarok rá .

itthon ugy is keveset melozom mert nem fizető képes a fél gethes vállakozó banda . csak kulföldöt szeretem.

én olyan vagyok tudod ne egy önéletrajz mutasa ki milyen ha nem ki hogy dolgozik lehet akár szakmunkátlan bizi nélkul ha kidolgoz 2 bizonyitványost elismerést érdemel.

2012. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!