Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tesztvezetés? Lehetséges?

Tesztvezetés? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Lesz majd egy BMW kereskedésben nyílt nap, viszont nekem nincs jogsim, de ismerősömmel megyek akinek van. De mindenképpen ilyen márkát szeretnék majd vásárolni. Jogsim pedig még azért nincs, mert mindig a suli került előtérbe. (Főiskola) Jövőre tervezem letenni.


A tesztvezetés során mindenképpen a szalonos ember ül az anyóska ülésre? Vagy ülhetek én is előre? - Mert mondjuk feeling szempontjából nem lenne mindegy. Legalábbis szerintem. Azért kérdem, mivel alapból ketten mennénk oda.


2012. szept. 20. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen általában szalonos ember ül az anyósülésre.

De lehet ha megkéred hátra ül valaki hogy odaülhess.

ilyeneken általában nem szoktak fennakadni az emberek ha normálisak. Azt hogy odaadnák a kezedbe neked az autó abba ne éld bele magad. Szerintem tutira nem jogsi nélkül.

2012. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vezetni nem is akarok, logikus hogy nem vezethetek jogsi nélkül. :)
2012. szept. 21. 10:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Ilyen eseményen csak 1 autóval lehet menni? Vagy akár mindet ki lehet próbálni? Nem voltunk még ilyenen, csak azért kérdezem. :)
2012. szept. 21. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!