Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Fiat...

Mi a véleményetek a Fiat unoról? (1.4 TD) lehet veszek egyet. (német és japán autósok fikázásaira nem vagyok kíváncsi)

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos karosszéria szempontból lehangoló a még fennmaradt példányok állapota.

A Fiat dízelek szerintem az egyik legjobb konstrukciók voltak az átlagautó kategóriában.

A villamos berendezése sem az erőssége a kocsinak.

Viszont útfekvése parádés,felszereltsége is,a német fapadosokhoz képest a kategóriájában.

2012. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az autó egy éve lett teljesen kikasztnizva és újrafényezve, 4 zsíruj lengéscsillapító, 15-ös alufelnik 80%-os gumikkal, 190ezer km.(ez valószínűleg úgyis van mert a 18 éve van a faszinál az autó, és ismerem is) a generátorból vagy a vízpumpából jön vmi csörgés és az adagolóból csöpög a gázolaj. így lenne 200ezer ft (új kasztnis kivitel) szerinted ennyiért megérné?
2012. szept. 20. 21:57
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg,de hiába próbálnálak lebeszélni róla,látom beleszerettél:)

Az adagolócsöpögés nem kis probléma,előző autóm egy 87es 1.6D Orion volt,tömítéskészlet csere+gázkartengely 38eft baráti áron,mert én is autószerelő vagyok,de adagolóba nem nyúlok,ahhoz próbapad kell meg adagolós műhely.Jelenleg mercim van,de szeretem az olasz autókat,van egy 125ös Fiatom garázsban áll szegény már 7éve,karcmentes:)

Forza Italy!

2012. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
akkor a kocsi 1994-es évjárat lenne, így, hogy hibája is van sok a 200, mikor megláttam a kérdésed első válasznak az ugrott be: ha jó állapotban van akkor 100. És jó ha tudod, hogy papír munkára elmegy még 100 és akkor a kocsihoz még nem is nyúlt senki
2012. szept. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az igazi nagy szerelmem egy Croma:) 1.9-es Td-id motorral. Kb 10 éves korom óta az az álmom. egyszer majdcsak összejön az is, de most nagyon örülnék ennek az unónak is.A 124-es meg biztos gyönyörű lehet, ha jól tudom a kategóriájában neki volt egyedül hátul is tárcsáféke. Egyik komám akarja a ladába tenni a 124-es karburátorját.
2012. szept. 20. 22:11
 6/15 anonim ***** válasza:

125ös ez,igen jól tudod.Az én szerelmem a Thema Turbo 16V,vezettem már Cromát 8szelepes turbósat,hát az felért egy orgazmussal.De a merci mellett döntöttem,mégiscsak dízel,megbízhatóbb,de nem izgalmas:)

Átírás nem lesz 100eft biztosítással együtt sztem kijössz 50-60ból

2012. szept. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Imádom én is a Themákat:) 2.5 dízelt vezettem belőle:) gyönyörű nagy hajó, hihetetlen felszereltséggel, na meg a 164-es alfa:) bár azt már lehet nem merném megvenni.
2012. szept. 20. 22:21
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen,ez a három fronthajtású autó van ami nekem is tetszik,dízel és RWD párti vagyok,de ezekből csakis a 2.0 16V Turbo jöhetne szóba,iszonyat milyet tol,forog mint qrva a lavórban:)

A mai olasz autók már nem izgalmasak.

Ja és hozzá tenném még az Alfetta/Giulietta/75 tipusokat.

Giuliettát is vezettem egyszer,1.6 DOHC 8V 109LE mindez a hetvenes évek végéből dupla fekvő Weberrel,az is megmaradt bennem,a váltó a diffin hátul,emiatt visszakapcsolásnál óhatatlanul is reccsent néha..

2012. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem ha sok pénzem lenne akkor se vennek új autót.A 80-as évek vége vagy a 90es évek elején gyártott autó sokkal szimpatiukusabbak.Lelkük van:) Nagyon tetszik a 75-ös Alfa is csak azt nem tudom, hogy miért adják ilyen megfizethetetlen áron azt az öreg alfát.nagybátyámnak volt még egy guliettája 2 literes motorral az is dupla wéberrel. azt mondta brutális volt a gyorsulása.180 felett is méh nyomott bele az ülésbe.összetört sajnos:( az egyetlen nem olasz autó amit megvennék az meg egy Citroen Xm lenne. Arról mi a véleményed?
2012. szept. 20. 22:36
 10/15 anonim ***** válasza:

Hú én CX bolond vagyok,de persze azt nem vennék a hidropneumatika miatt éppen ezért XM-et sem.Igaz győnyörű mindkettő tele extrával,szerelő létemre még eggyel sem találkoztam,de biztos nem lehet egyszerű szerelni,én ilyen szemmel választok autót.

Számomra az autógyártás 1995után megszűnt,ha nyernék a lottón sem vennék ezután gyártott autót.

Az 5ös cápa BMW még a nagy álom,de a fogyasztá miatt letettem róla,mert persze abból is benzines kéne:)

2012. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!