Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tenyleg megemelik a korhatart...

Tenyleg megemelik a korhatart jogsira?

Figyelt kérdés
Elvileg 17rol 21re emelik fel a szemelygepjarmure a jogsi szerzes hatarat..Meg ebben az evben bevezetik? Mert februarban lennek 17:S

2012. szept. 21. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Keresőt lehetne használni, naponta nem egy ember teszi fel ezt a kérdést, már naaaaaagyyon nagyon unalmas!!!!
2012. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
IGEN B@ZDMEG!!!!!!! Miért nem lehet használni azt a kib@szott keresőt? De elég ha az egér görgőjén görgetsz egyet és min 2 ugyanilyen kérdést találsz.
2012. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

mézz vissza másik kérdést vagy google a barátod....

ja és nyugodtan add a piros pacsit..... :D

2012. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Igen. Minden korhatárt felemelnek, sőt 2014-ban minden korhatárt felemelnek 25 évre. Meg csak 20 évesen elsz nagykorú az ember.

És ezt ide leírtam szóval így is lesz.

Jaaa hogy ez nem így működik? afenébe...



Talán keresőt használni kéne néha. Vagy ha ennyi eszetek nincs akkor legalább megnézni azt a 3 hasonló kérdést amit kidob a kérdés kiírása előtt.....


[link]

324. oldaltól olvasd.

Bár kezdek kételkedni benne hogy akik ezt megkérdezik azoknak a fele is van annyira értelmes hogy tudja értelmezni ezt a szöveget...

Amit persze az olyan újságok írnak amik még véletlenül se hivatalos forrásból szerzi be az infót persze mindenki megérti, ami nem is lenne baj, a gond az hogy el is hisznek mindent...


Kötnék már IQ teszthez a jogsiszerzést. Mennyivel jobb lenne közlekedni...

2012. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

39546. oldal 5§


"(3) A „B” kategóriára érvényesített vezetõi engedély a jármûvezetõ 18. életévének betöltéséig és a nemzeti kategóriára

érvényesített vezetõi engedély csak belföldön történõ jármûvezetésre jogosít."


Az életkori feltételeket is elolvastam, és ott a "B" kategóriájú jogosítványnál 17 van írva.

Azt is beillesztem:

"3. 17. életév a „B” kategóriába tartozó gépjármû vezetésére."

2012. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előttem szóló, nem igaz hogy belinkelem, írok oldalszámot és még így is képtelen vagy megnézni...

Az ilyen idióták miatt kérdezik meg azt naponta bass*s...

2012. szept. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

N E M!


Évek óta felkapnak egy ilyen rémhírt, és mindig ugyanaz a válasz, de egyébként engem már az se érdekel, ha felemelik, úgyis költözök külföldre (17/F)


Amúgy az USA-ban 16 éves kortól lehet autót vezetni (sőt 15 évesen is, ha a szülő valamilyen nyilatkozatot kitölt) sajnos a legtöbb ember általánosít azokkal kapcsolatban akik ennyi idősen teszik le a jogsit, pedig ennyi erővel ugyanúgy lehetne általánosítani a női sofőröket is...


Akkor ne tehessék le a jogsit a nők?


Szóval ez egy nagy baromság, és kár is rajta aggódni... Ha meg ne adj' Isten tényleg bevezetik, a bosszankodáson és káromkodáson kívül úgyse tudsz mit csinálni.

2012. szept. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!