Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó vagy Simson?

Robogó vagy Simson?

Figyelt kérdés

Munkába járásra szeretnék venni egy 50-est igaz a hidegek miatt már csak jövőre kezdenék el vele munkába járni az út oda vissza 32km a simson felé húz a szivem 70.000-ezret szánnék a motorra csak a megbízhatóság miatt tartok.

Tehát simson vagy robogó és ha robogó ebben az árkategóriában melyik?



2012. szept. 21. 17:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%

Melóba robogó.

A simson valóban motorabb kicsivel de sokat fogyaszt és öreg vasak már. Én robogót azért ajánlanám inkább mert a térded védve van a hideg és huzat ellen. Meg a henger is.

én melóba járni olyan robogót vennék amin van berugókar is és megbízható tipus. Meg jobban pakolható is egy robogó mint egy simson. A simsonok nem mindennapi járkálásra vannak csak a fiatalságnak élménymotorozgatni váltogatni gyakorolni meg szerelni és ilyesmik.

2012. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ
2012. szept. 21. 17:24
 3/17 anonim ***** válasza:
A hengert kell védeni a hideg huzattól? :O Ezt nem tudtam, egyébként melóba én is a robogót ajánlom. És szerintem egy Simsonra azért lehet pakolni, én mentem Simsonnal Balatonra, és egy hétig elég cucc elfért. Viszont egy ropogó praktikusabb melóra.
2012. szept. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én a Simson Schwalbe-t ajánlanám. Itt is védve vannak a lábaid, meg blokk is és sokkal megbízhatóbb egy Simson a kora ellenére is, mint egy mai rotyogó. Ha mégis meghibásodik akkor sokkal olcsóbban kapsz hozzá alkarészt és 70ezerből már egy nagyon jó állapotút is lehet venni, míg robogóból csak az öreg használtakat. Schwalbe-ból is van olyan, amiben 51.es 4 sebességes blokk van.
2012. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ha Simson felé húz a szíved akkor vegyél Simson robogót
2012. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

[link]

Ja és egy jó állapoú gyári nem tuningolt Simson nem eszik 3 liternél többet. Szerintem ennyi ey rotyogó is eszik.

2012. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat simsont fogok venni eldölntöttem a válltó számomra nem hátrány hanem előny a csomagokat lesz*ron van hátizsák és ha mégis beteget fogok ki itt az egész tél rendberakni(persze azárt majd figyelek).
2012. szept. 21. 17:49
 8/17 anonim ***** válasza:

Próbálj ki párat, hogy melyik tetszik!

Fogyasztással ne foglalkozz, egy régi 2T robogó is bevág 3-4 litert!

Még annyi, hogy pár robeszon van reflektor, nem emlékszem, a Simsonokon van-e, de sötétben sokat jelent!

Meg a Simo nagyobb kereke biztonságosabb közúton!

2012. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vannak amúgy más 50-es nem robogók is, nézegess bátran!
2012. szept. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én néha robogóval járok dolgozni és szeretem mert jól pakolható. A sisakot a sisaktartóba a teszem és csak a többi cuccot tartom magamnál.

Reggel baromi hideg van még nyáron is mert éjszaka lehűl a levegő. Reggel 6kor azért kell a dzseki. Délután már nem. Én ilyenkor beteszem a sisaktartóba, a táskámban van a pulcsi. Ha még viszek vmit egy szatyorban az meg a lábamnál elfér.

Simsonnál nem is tudom hova pakolnék, a kormányra biztos nem akasztanék semmit, sisaktartó nincs, a lábamhoz nem tudok semmit se rakni.


Gondold át még egyszer ezt a motor témát. Semmi olyat nem tud a simson amiért érdemes lenne venni.

2012. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!