Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is úgy vagytok az autós...

Ti is úgy vagytok az autós magazinokkal, hogy gyönyörűek az autók benne csak elérhetetlenek?

Figyelt kérdés
Szóval tök mindegy olvasni, max a szívedet fájdítod.
2012. szept. 22. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne mindenki úgy vele? Én pl pozitívan állok a dolgokhoz. Mindig is imádtam és tudtam hogy lesz egy BMW-m. Most 19 éves vagyok és 1,5 hónap múlva veszem meg a BMW-t. Saját pénzből! Én kitűztem magamnak hogy most ez lesz a cél és megcsináltam. A következő cél az építkezés lesz. Tehát ez egy olyan dolog, hogy ha pl tetszik egy magazinban egy jól megépített golf 1-es akkor azt is meg lehet csinálni csak bízni kell benne meg persze sok mindenről lemondani és félrerakni a lóvét.
2012. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen sokan így vannak vele többekközött én is..magyarok nagyrészének egy új autó elérhetetlen. kivév ha örökölsz milliókat. újgazdag vagy nyomnak szüleid pénzel. nyertél pénzt vagy kuporgattál 30 évig vagy van egy tuti jó állásod..vagy a hitel :(:( nekem pl egyik sincs de egyszer úgy is veszek egy 40 éves Cabrio WV Bogarát már csak pár évig kell kuporgatni :) :( :( :(
2012. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó a kérdésed, ezen én is gondolkodtam már. Azzal a különbséggel, hogy nekem nem jönnek be a modern autók, olyan egy kaptafának tűnik nekem mind. Az új teszteket nem is nagyon olvasom, a használt teszteket sokkal inkább. Hozzátartozik a történethez hogy egy közel 20éves régi prémiummal járok 3éve, és ez alatt az idő alatt semmilyen másik autót nem sikerült megkívánnom.
2012. szept. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!