Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol érdemes motoros jogosítván...

Hol érdemes motoros jogosítványt szerezni?

Figyelt kérdés

Budapest.


A jogosítvány megszerzése mellett az is cél lenne, hogy amennyire lehet, meg is tanuljak motorozni, de pedig csak a bóják kerülgetése menjen...

Eddig a csigát és a mocijogsit ajánlották, de főbb érvek nélkül...



2012. szept. 24. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdemes dunakeszin a dakar autós-motoros sulit megnézned.

[link]

Szerintem akármelyik iskolába mész azért alapokra megtanítanak a többi már rajtadd múlik.Szerinted ha nem tanítanának meg motorozni akkor alád raknák az iskolák a félmillás kawasakikat vagy suzukikat?

Én a dakarnál tettem le és azt kell hogy mondjam hogy ott azokkal jobban foglalkoznak akiknek nem megy.Hálistennek Nekem a véremben van a két kerék :)

2012. szept. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legkorrektebb és legolcsóbb suli a csigavér, és itt vannak a legtapasztaltabb oktatók is.
2012. szept. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En 3 motorjogsit csinaltam a Korsos iskolanal [link] nagyon rendes ficko megtanitit motorozni is es olcso is! A csigaverrel nincsennek tul jo tapasztalataim ismerosom nalluk csinalta a jogsijat es sok nyug volt ! a korsos tutti jo lesz 3 motorjogsi meg 1 autojogsim van mindet nalla csinaltam!
2012. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nako ***** válasza:

Csigavérnél min. 5 hónap, míg meglesz, a korrektséget meg inkább hagyjuk... És NEM olcsó!! Ne hidd, hogy pótórák nélkül hagynak elmenni.

Mocijogsi.hu sztem jó, bevallom ott csináltam, de tényleg jók. Rugalmasak, gyorsan csinálják és mellesleg nincs pótóra díj.

2012. szept. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A sosjogsinál Hartman Sándor tuti lehúz a pótórákkal és nemigen magyaráz vagy készít fel. Nagyon kedves, elmész hozzá, beküld a pályára, hogy csináld, amit a többiek (vagy tudják a többiek mi van, vagy nem) ő meg nézelődik, beszélget. Visszahív annyiszor, amennyit kinéz belőled, aztán mehetsz.
2013. júl. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!