Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes úgy megszerezni a...

Érdemes úgy megszerezni a jogsit, ha kocsi még nincs, Viszont a jogosítványt a jelenlegi anyagi helyzetemben könnyebben meg tudom oldani?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze. Van olyan akinek 20-30éve jogosítványa van, és nem vezette csak a tanulókocsit
2010. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen. legfeljebb veszel pár órát pár ezerért, ha már van kocsi is a jogsihoz.
2010. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
jah érdemes. ajánlott középsuli alatt amikor geczinagy uncsivan amúgy is:D
2010. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem persze. Én legalább is autót nem vennék úgy, hogy nincs jogsim, hogy azt majd utána megszerzem, de jogsit szereznék úgy, hogy nincs autóm, hiszen az még később bármikor lehet. Meg szerintem tényleg sokan vannak úgy, hogy akár 10 év is eltelik, mire saját autójuk lesz. És ha éppen van rá pénz is, idő is, akkor végülis miért ne kezdenél bele? Károdra nem fog vállni. Én is szívesen nekiállnék, de pénzem egyáltalán nincs rá, és időm sem nagyon.
2010. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sok ismerősömnek, valamint nekem sincs autóm, de jogosítványunk igen.
2010. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mondjuk nekem van jogsim meg autóm is de ismerek sok olyan embert akinek megvan de nincs autója vagy nem vezet.

Amúgy szvsz ennek így semmi értelme mert ha már egyszer leteszem a jogsit akkor azért teszem le hogy használhassam.

Azért hogy csak legyen kár kidobni több mint 100 ezret.

Van ismerőseim akinek 15 éve van jogsija és még életébe nem vezettet.Ennek így mi értelme?

Szerintem semmi!

2010. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

ha van céges vagy családi autó amit tudsz majd vezetni, akkor persze, de csak ha azért akarod megcsinálni, hogy 1-el több igazolványod legyen, akkor tényleg erre akarod költeni a pénzt? ez ám nem olyan, mint a biciklizés, hogy nem felejti el az ember; ha nincs gyakorlatod (és egy friss jogsisnak nincs) akkor azt a keveset amit tudsz is el fogod felejteni rövid idő alatt.

egyszóval: nem. nem érdemes így letenni.

2010. febr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha leteszed a jogsit, akkor egy olcsóbb autó is megteszi kezdetnek. A nagyobb anyagi teher a kötelező biztosítás ( friss jogsisnak drágább ) az üzemanyag és a szerviz ( olajcsere, gumi, kopó alkatrészek akkor is költséget jelentenek, ha nem romlik el az autó ). Szóval szerintem ma drágább üzemeltetni egy autót mint megszerezni.
2010. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem érdemes én most tavasszal fogom elkezdeni, de esélyem nincs egyenlőre, hogy kocsit szerezzek, viszont így később már nem kell, ha elmegyek valahova családdal vagy barátokkal egy hosszabb útra, akkor könnyedén válthatjuk egymást a kormánynál, így nem fárad el a sofőr sem. Valamint vannak, olyan állások is ahova kell jogsi, ha arra fele sodor az élet, hogy valami munka mindenképp kell, akkor legalább esélyem lesz arra az állásra.
2010. febr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Persze.

Jobb mintha megvan az autó aztán meg csak vársz hogy végre vezethesd.

2010. febr. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!