Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kihez menjek vezetni, ha a...

Kihez menjek vezetni, ha a Csigavér Autósiskolánál tanulok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg a XI. kerületben legyen, vagy annak közelében. És lehetőleg gyors is legyen.
2008. máj. 17. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a dolog nem így működik.


először mindenképpen rutinpályára kell menned.

abból meg nem sok van. Az oktatók meg jellemzően ott tanyáznak állandóan. Majd a vizsgavezetés is annak a környékén lesz.


szóval menj be az irodába és kérdezd meg, hogy hol vannak rutinpályák. keress egy olyat, ami könnyen, vagy legalábbis nem olyan nehezen elérhető számodra.

meg fogják tudni mondani, hogy kik tanyáznak azon a pályán. közölük válassz.


Az oktatók jellemzően melegváltással dolgoznak. te kiszállsz és már jön is a következő jelölt. nem fognak elcsalinkázni a rutinpálya közeléből. számukra ez egyáltalán nem praktikus.

2008. máj. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szóval konkrét nevet nem tudsz mondani?
2008. máj. 17. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:

én a xv.ben tanultam annó, úgyhogy sajnos nem.

de ígyis úgyis az irodán keresztül kell intézni a dolgot, úgyhogy mindenféle képpen be kell menned.


egyébként olyan nagyon gyorsra ne számíts.

heti két alkalomnál többet nem nagyon vállalnak egy emberrel. egy alkalom meg 2 óra. És jellemzően vannak annyian, hogy heti kettő alkalom nem mindíg fér bele.

a rutin az min. 10 óra, de amíg nem látja, hogy tudod, addig nem kér vizsgabiztost. Ha meg kér, akkor sem biztos, hogy egyből van szabad időpont (neki, a vizsgáztatónak és neked egyszerre) úgyhogy a 10 órára 1 hetet nyugodtan rászámolhatsz, meg mégegy alkalmat.

a forgalom az min. 30 óra. ugyanaz igáz rá, mint a rutinra.


úgyhogy mire megvan a jogsid az kb. 3-4 hét a rutin meg 8-9 hét a forgalom. tehát 3-4 hónap.

2008. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a 18. kerületben tanultam, január 19-én kezdtem és április 4-én fejeztem be. Úgy, hogy megvolt minden elsőre.

Heti két-három alkalom fér csak bele, ha iskolás vagy vagy dolgozol, mert általában mindenki délután tud csak menni. Ha viszont a délelőttjeid szabadok, nagyobb esélyed van.

Ja, és hogy jön a nyár, minden diák most fog kezdeni vezetni tanulni.

2008. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!