Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendszámcsere? Hasznos ez...

Rendszámcsere? Hasznos ez nekünk? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Igen,eldöntötték.

Holnap de. a Kossuth rádió fog a cserével foglalkozni.



2012. szept. 25. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem hasznos. Kiadás, ráadásul teljesen fölösleges kiadás. Nekik hasznos, mert lesz lóvé dorbézolni. Nem arra fogják a bevételt költeni amire kellene! Jut belőle a haveroknak oszt majd kitalálnak más baromságot. Pl a feketeszínű autót meg kell adóztatni, mert a színe miatt több fényt, hőt szed össze mint a fehér, és az pedig mehetne a termőföldre. Nah ez is akkora baromság...
2012. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen rendszám csere? Az 8500 ft azt hiszem! Azt viszont tudom hogy nem fogom kifizetni!
2012. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztosan lehet mellette olyan okokat is felsorolni, ami kedvező - bár az nem lenne szép, ha pl. Kecskeméten, Szolnokon vagy Szegeden csak azért megállítanának, mert győri tábla van a kocsin/motoron.

Meg kíváncsi leszek azokra a rendszámfelismerő rendszerekre, amik könynebben ismerik fel majd az azonos területre elhelyezett 2-vel több karaktert (ugye ha megmarad az EU-s kék sáv, akkor a betűk méretének legalább egy irányban csökkennie kell)...


De legkönnyebben én is azt tudom elhinni, hogy csak megint le leszünk szedve (mi, közlekedők), valami olyasminek álcázva, aminek megkérdőjelezhető a létjogosultsága.


Sebaj, én hiszek benne hogy egyszer a helyére kerül majd minden ebben az országban is - remélem a következő 50 éven belül, mert reálisan annyit élhetek meg. Jó lenne látni hogy minden úgy megy, mint normális helyen.

2012. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na akkor egy kérdésem van: Ezek már eldöntötték hogy lecseréltetik vagy még nem döntöttek?
2012. szept. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában mondjuk van is értelme, de egy ilyen kis országban mint a miénk??!!
2012. szept. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Értelme biztosan van és logikus is amit mondanak. A baj csak az, hogy mi autósok le leszünk szedve, valaki-aki kizárólagosan rendszámtáblákat gyárt-iszonyatosan meg fog tollasodni rajtunk, ez több milliárdos tétel. Arról ne beszéljünk, ha esetleg évente lesz kötelező a műszaki, hány ember fogja letenni az autót :( Mondjuk ez utóbbi uniós nyomás.
2012. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a Kossuthon hallottam, hogy eldöntötték, lesz rendszámcsere. (úgy sejtem, most is egy börtönműhelyben fogják préselni a rendszámokat...vagy nem)...a rádióban jelezték, hogy 26.-án délelőtt fognak ezzel a témával részletesen foglalkozni...


mindenesetre sok a nyitott kérdés...

2012. szept. 25. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!