Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2T robogóba lehet tankolni...

2T robogóba lehet tankolni 100 as nitro benzint a shell kúton?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Ha szeretnéd, nyugodtan tedd meg. Igaz, azon kívül, hogy hamarabb fogy el a benzinre szánt pénzed, nem sok minden történik, de ha erre vágysz, senki sem akadályoz meg benne.
2012. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor kárt nem tesz a motornak, csak max jót?:D
2012. szept. 27. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:
"Rontani nem használ." Hogy apám szavaival éljek.:) Ha nincs benne olyan kompresszió tök8. Egy tuning gépnek lehet, hogy számít már, hogy 95 vagy 100 oktánszámú benya lesz benne. Én pl most is egy kicsit előzőleg tuningolt mocival jártam úgy, hogy kopogott 95, 98-as benyával.
2012. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmivel se fog jobban menni, csak jobban bírja a magasabb kompressziót.
2012. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jobb,ha kannába töltesz mondjuk tíz litert, és otthon összekevered a 2T olajjal a szükséges arányban.

Simább lesz a járása a mocinak,könnyebben indul, a gyertya is tisztább lesz...no és húzhatod neki...kárt semmiképp nem okoz...én is azzal járok...

2012. szept. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!