Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 250-es sport motrot...

Racz Mario kérdése:

Milyen 250-es sport motrot ajánlanátok első 250-esnek?

Figyelt kérdés
Én a kawasaky ninja 250 és az Aprilia rs 250 között vacilálok. Az előbbi kezelhetőbb és kevesebbet fogyaszt, az utóbbi viszont sokkal erőssebb és nagyobb élményt nyújt... Szerintetek melyiket vegyem ? Esetleg valami mást ?

2012. szept. 29. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ninját vennék. De ha másból is választhatok, akkor én egy Honda motort választanék, de a te döntésed...
2012. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

RS-t? Háát... az nem játék ám már. 250 2T.

Vegyél egy MZ-t.

2012. szept. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem játék. Eddig rs 125-öm volt
2012. szept. 29. 17:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát a 250es Ninja kb. ugyanolyan erős, mint a 125ös Aprilia RS.
2012. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

F@szt (már bocsánat...).


250-es ninja SOKKAL erősebb (még papíron is 29 LE vs 39 LE), mint egy 125-ös RS, ráadásul fényévekkel nyomatékosabb is, ezáltal még használni is lehet.


Ha rám hallgatsz leteszel a 2T motorokról. Átülsz egy 4T-re és rögtön rájössz mennyivel életképesebb a forgalomban. Az üzemeltetésről nem is beszélve ( egy 250-es RS kb. 8-10 litert megiszik 100-on, míg a 250-es ninja 4-el elmegy vagy max 6 de akkor ki kell taposni a belét).


Én egy zzr 250-el kezdtem, kiváló motor, nagyon üzembiztos és erős blokkal, NAGY kasztnival, kényelmes és stabil. Remekül felkészít az igazi nagy motorokra.

2012. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is ugyanezeken gondolkodtam, hogy a ninja "életképesebb", viszont azért az rs 250 bárki bármit mond, akkor is simán leveri. De azt hiszem, hogy főleg a fogyasztás és a "tapasztalatlanságom" miatt maradok a ninjánál. Egyébként elősször még a cbr-en gondolkodtam, de az egy rakás szar a teljesítmény szempontjábol.

Végsebesség:

Ninja 180

CBR kb.150

RS 208

2012. szept. 29. 22:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Higyj nekem, ezek közül a motorok közül egyik sem alkalmas 120 feletti tempóra (teljesen mindegy mennyi a vége), mert alkalmatlan rá a felfüggesztésük, életveszélyes velük.

Ez alapján pedig akkor már a ninja vagy a cbr a két befutó.


A 250-es 2T RS persze, hogy teljesítményben nagyobb, de összességében nem sokkal, cserébe használhatóságban és költségben nagyon durván lemarad a 4 ütemű társaitól, mert városban nem tudod pörgetni, ha meg nem pörgeted nincs nyomaték, akkor meg erő sem...

2012. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 250-es RS nem egy kategória a Ninjával, mert az RS van vagy 50-60 lóerős, és még lehet tuningolni tovább is.
2012. szept. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!