Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 Sport megfelelő első...

Mazda 6 Sport megfelelő első autóként?

Figyelt kérdés
Van valakinek ilyen autója? Ha van írjátok le a tapasztalaitokat
2010. jan. 1. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha az uj,akkor SUPER!
2010. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Megfelelő!!!!

Végre valaki aki nem miniautót akar venni kezdőautónak! Nagyon jó ötlet. Lesz egy szép és biztonságos autód, és ma már nem is megfizethetetlen! Mindig kiborított az a logika hogy a kezdők (mivel még nem tudnak rendesen vezetni) megveszik a legkisebb és leggyengébb autót ami a legkisebb biztonságot nyújtja számukra. Ergo a legnagyobb veszélynek teszik ki magukat.

Ha ésszel, és normálisan közlekedsz vele, ez a legjobb megoldás! Persze ezt be kéne látni, mert ha versenyautóként használod, friss jogsival akkor az megint nem egy életbiztosítás.

2010. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Első autónak egy használt 70-80HP-s autó volna ideális.



Amit te szeretnél az nem az.


Tehát a válasz: Nem.

2010. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Megfelelő!

Gyönyörű és biztonságos autó! Mindenképpen ajánlom!

2010. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez Tőled függ.. Itt hangsúlyozzák, hogy az egy biztonságos autó.. Ez akkor számít, ha "találkozol" egy másikkal.

Nem tételezek fel rosszat, de a másikban is fog ülni valaki..

Üdv: StMiklos

2010. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hali

szerintem ne vásárolj ilyet azért mert elég drága kis autó elsőnek.Talán egy régebbi ford mondeo? már 800 ezerből megvan és 2 literes megy is rendesen ha odalépsz fogyasztása is elviselhető.

Mindenesetre én megmondom őszintén szalon autót soha nem vennék mert nagyon csökken le az ára.Főleg most amikor az autóhitelek sorban dőlnek be inkább próbálj valami hitelestől venni haszonaltautót ami épp 1-2 éves.


Egyébként az első autó nem azt jelenti ,hogy kezdő sofőr Én is sok ezer kilométert levezettem mégsincs autóm,de a haveroknak családnak van,és vezetek is rendszeresen.

2010. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Gyönyörű autó, feketében szeretném


[link]

2010. jan. 1. 22:39
 8/11 anonim válasza:
Nekem is ilyen autóm volt. 1 éve adtam el. Mindenképpen ajánlom, nagyon jó kis autó. Nekem is feketébe volt. Ha van rá pénzed akkor azt mondom vedd meg. Az árak mindig csökkenni fognak tehát mindig lesz aki azt mondja várj még, mert csökkenni fog. Szerintem ha van rá pénzed vedd meg.
2010. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha van rá pénzed és flancolni akarsz akkor vedd csak meg.
2010. jan. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

aki azt mondja, hogy ne,azzal ne foglalkozz. Irigyek.


hogy válaszoljak: jó. De valaki mindig üljön bent melletted, akire hallgatsz is. Ne nyomd neki, mint az őrült, csak szép finoman.


A 80 lóerő meg gyökérség. Városban csak-csak elég, városon kívül meg még a kombájn is letol majd...

2010. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!