Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen módszerekkel lehet...

Milyen módszerekkel lehet csendesebbé tenni egy 2003-as Swiftet?

Figyelt kérdés
ugyanis igencsak hangos belülről..

2012. szept. 30. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ne hangositsd fel a rádiót...
2012. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
ne inditsd el
2012. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát gondolom a hangszigeteléssel van bajod.

Erre bitumenlapot szoktak házilag alkalmazni. Ugye a gyári kárpitot és a hangszigetelést felszeded, alá ezt beragasztod, kárpit vissza és talán csendesebb lesz.

Viszont függőleges helyre nem ajánlják(nyáron lefolyik).


Vagy lehet venni erre kitalált cuccot is, persze az nem épp olcsó, de valamivel talán jobb mint a bitumenlap és nem olvad meg melegbe.


De amúgy ennyire hangos lenne?(szerintem még kárpit és hangszigetelés nélkül is elviselhető a hangja) Nem lehet hogy szimplán lyukas a kipufogó?

2012. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy lehet a kerékagycsapágy búg ? [link] de am ilyen öntapadós hangszigetelő szivacsot is belehet tenni a padlószőnyeg alá pl
2012. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem hangos a kipufogó, az utolsó 2nek ment a zöld
2012. szept. 30. 20:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Na ácsi! Mi az, hogy hangos? A 2003-as már az újabb a 16 szelepes Swift, aminek alapból csendesebbnek kell lennie, mint az elődjének. Jár rendesen mind a 4 hengered? A kipufogó nem szokott néha puffogni?
2012. okt. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 atilis ***** válasza:
Sajnos alapból zörögnek, csörögnek a swiftek, nekem is ilyen van, csak még a 8 szelepes. Hát, gyárilag sajnos így lettek kialakítva. Másik ötletem, hogy az alvázvédő spray-re rá van írva, hogy zaj/hangszigetelő funkciója is van. Tehát érdemes, amúgy is, alváz védőztetni, és akkor talán egy pár decibellel halkabb lesz az utastérben, de csodát szerintem nem szabad várni, akkor már érdemesebb átülni egy új 2005- utáni sfiftbe. Mintha nem is az a kategória lenne.
2012. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is swiftem van, és én sem vagyok megelégedve, szerintem is hangos. Nem próbáltam, de szerintem sokat érne, kis kiszerelésben nem kaptam 10m2 meg nekem eléggé sok. Igen én egy 2,5 vagy max. 5 cm-es kőzetgyapotra gondoltam, amit be lehetne tenni az eredeti szőnyeg alá.

Szerintem sokkal halkabb lenne.

2012. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!