Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3-at szeretnék venni,...

Kova 55 kérdése:

Audi A3-at szeretnék venni, nem tudom eldönteni, hogy 1.9Tdi? Vagy Pdtdi? Esetleg évjárat?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Hát az 1.9 TDI legendásan jó motor. Szerintem nem kérdés hogy azt kell venni. Lehet az bármelyik VW csoporttag autó. Vagy esetleg az sdi de az nem tudom ebben van e.
2012. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább pdtdi. Erősebb, nyomatékosabb.

Az audikba Bosch gyármányú pd elemet szereltek amivel nem szokott gond lenni.

2012. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 T5- ***** válasza:
Sima TDI-t vegyél. Ez a kaszni jól megy a sima 1Z-s 90 lovassal is a 110 lovas AFN motorkódúval meg még jobban és akárkit megkérdezel, ezek a TDI-k legendásan jó motork. Erősek (nyomatékosak) és igencsak takarékosak. Nem beszélve arról, hogy ha hozzá kell nyúlni jóval kevesebb költséggel jár mint a PD motork. Sima BOSCH VE adagolóval vannak szerelve azzal meg nem szokott baj lenni. Évjárattal ne törődj, ha találsz egy szép régit, ne hagyd ott a leélt pár évvel fiatalab helyett.
2012. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A TDI esetében számolni kell azzal, hogy nem talál olyat ami ne futott volna minimum 400-420 000KM-t (valós...)


Kétségtelen, hogy VW konszern egyik legjobb motorja a 110 lovas Passatokba is szerelt motor volt.

2012. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!