Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » PÁV Vizsga ( többi lent)?

PÁV Vizsga ( többi lent)?

Figyelt kérdés

Milyen feladatok vannak Páv vizsgán,

Pontosan mit kell csinálni?



2012. okt. 2. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én múltkor voltam. Van fényképmegfigyelés, egy pillanatra látsz egy képet és arról kérdeznek. Például: "Milyen színű volt a villamos?" és van 3 lehetőség. A második feladat, hogy különböző jelekre a megfelelő gombot nyomod le. Ennek 3 része van, lassú, gyors és megint lassú. A harmadiknál egy fekete kört kell kormányozni egy fehér sávon. Ez is lassú, gyors, lassú részekre tagozódik. Aztán a személyiségedről tesznek fel kérdéseket.

Vársz, behív a pszichológus és elbeszélget veled, ha valamelyik része a vizsgádnak nem sikerült, akkor ott megismételtetik veled és ha sikerült, akkor megkapod a papírt.

Nekem a gombok lenyomása gyors üzemmódban nem jött össze elsőre, teljesen kiestem a ritmusból. Másodikra már jó lett.

2012. okt. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt persze elfelejtettem, hogy gyakorolni is lehet a feladatokat bevezetésnek és részletesen elmagyaráznak mindent.
2012. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2012. okt. 3. 09:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az "egy pillanatra látok egy képet és jegyezzem meg mi van rajta" feladat milyen képességet mér aminek köze van az autóvezetéshez? És mi van akkor ha éppen akkor pislogok?
2017. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!