Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbuktam a forgalmi vizsgán...

Megbuktam a forgalmi vizsgán 2 hete, és ahogy közeledik az újabb időpont egyre depisebb leszek. Hogy lehet ezt elviselni?

Figyelt kérdés
Sajnos ez már a negyedik vizsgám lesz, és a pozitív hozzáállásnak végleg elszállt. Egyre inkább érzem azt, hogy nekem soha az életben nem lesz jogsim, hogy képtelen vagyok átmenni a vizsgán, és hogy a sikeres forgalmi vizsga csak valami elérhetetlen álom. Az oktatóm azt mondta, hogy túl görcsösen akarom ezt az egészet, és hogy amúgy szépen vezetek, amíg nem jön a tipikus hibám: záróvonal. Ez rohadtul idegesít, legalább mondaná azt, hogy sz*rul vezetek, tudomásul venném, hogy egyszerűen képtelen vagyok erre, de persze muszáj mindig kihangsúlyozni, hogy tul.képp milyen jó volt. Eddig még soha nem voltam olyan helyzetben, hogy valami ne sikerüljön elsőre, max. másodszorra, de ez a sorozatos bukás teljesen kikészít. Ráadásul úgy néz ki, hogy nemsokára elindul majd egy meló is, és másik városban tanulok vezetni, szóval fogalmam sincs, hogy hogy fogok bejárni, de decemberig meg muszáj lenne letudni, mert akkor évül el a kresz vizsgám. Szóval eléggé szorult helyzetben vagyok, és már nem hiszem hogy meg tudom csinálni a jogsit. Mikor csak tanultam, és még nem vizsgáztam, már akkor is tudtam, hogy nehéz lesz, de soha nem gondoltam volna, hogy ennyire nem fog menni. Ha nem öltem volna olyan rengeteg időt és pénzt ebbe az egészbe, már réges rég otthagytam volna, de valami mindig hajt, hogy menjek, és próbáljam tovább, csak azt nem tudom, hogy mennyi erőm van még erre az egészre. Mit lehet tenni?

2012. okt. 1. 21:22
 1/10 anonim válasza:

Szedd össze magad. Ha végül sikerül Te is rá fogsz jönni, hogy nem is volt vészes. Én egyszer buktam meg forgalomban saját hibámból -> mert izgultam!! A történet után átgondoltam, hogy mit hogy kellett volna csinálni és legközelebb már úgy mentem vizsgázni, hogy muszáj sikerülnie és sikerült is. :) Minden benned dől el!!

Sok szerencsét kívánok!

2012. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%

"Tipikus hibád" a záróvonal?


Ember,te életeket veszélyeztetnél /oktató nélkül/,a saját-,és mások érdekében inkább ne erőltesd a dolgot!

2012. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es: köszi szépen a biztatást. Ha egy kicsit erőt veszek magamon, talán sikerül majd valamikor. Tulajdonképpen csak az hiányzik, hogy jobban odafigyeljek, meg hogy ne legyek türelmetlen saját magammal. Ilyenkor tényleg fel tudnám magam pofozni.

2-es: kössz, hogy még jobban padlóra küldesz, mint amennyire vagyok. Szerinted miért buktatnak meg záróvonal átlépésnél??? AZÉRT, MERT BALESETVESZÉLYES. EZT ÉN IS TUDOM. Ha csak azoknak lehetne jogsijuk, akiknek minden elsőre megy tökéletesen, akkor alig lenne autó az utakon. És azt is tudom, hogy mindaddig meg fognak buktatni, amíg balesetveszélyes helyzeteket sikerül létrehoznom. Úgyhogy nekem csak ne gyere azzal, hogy ne erőltessem a dolgot, mert még nincs meg a jogsim, ok? És nem kell beszólogatni!

2012. okt. 2. 15:17
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Tényleg nem bántásból,de ha sorozatosan léped át a záróvonalat /annak ellenére,hogy tisztában vagy az esetleges következményekkel/,akkor miről is beszélgetünk most itt tulajdonképpen?

Ez a történet nem csak a vizsgáról szól.Nyílván a vizsgabiztosod sem szeretné,ha összeolvadnál egy motorossal,csakmert képtelenvagy sávbantartani az autót.

Mit csinálnál egy teherautóval? Kétkerékkel a járdán mennél néha?


"Ha nem öltem volna olyan rengeteg időt és pénzt ebbe az egészbe, már réges rég otthagytam volna"<----ja,hogy mostmár csakazértis?...

2012. okt. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha tényleg nem bántásból mondtad volna, akkor nem is mondtad volna. Mindig ezzel jöttök, beszólogattok annak, aki küszködik a vizsgával, de aki engem is múltkor majdnem elütött, annak persze nem szólnátok, mert neki már van jogsija. Basszus, azt sem láttam, hogy mi husant el előttem, olyan gyorsan mentek az autóval, csak feltételezem, hogy nem az Enterprise űrhajó volt. De az persze rendben van, hiszen neki már megvan a jogsija.

Mondjuk hozzá kell tennem, hogy vannak más hibáim is, de érdekes módon csak vizsgán jönnek elő, órán sose csinálok ilyen baromságokat, szóval az idegesség hozza ki belőlem. Minden vizsgám azzal végződött, hogy: "Eddig milyen szépen vezetett!" De minek is magyarázkodok én neked???

2012. okt. 3. 09:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó tényleg..lehet hogy egy kicsit túlmisztifikáltam a dolgot. Ezért bocsi.


Javasolnám akkor Neked,/ha tényleg ennyire lámpalázas vagy/,hogy dobj be vizsga előtt valami nyugtató hatású bogyót...

Mert ha megint úgy mész oda hogy "úristen milesz ha"...

akkor ugyanúgy megfognak húzni...


Király Linda még a Himnusz első versszakába is belesült szegény,amit lefogadok/ha álmából felébresztik is/ simán elmond bármikor...

Na szóval meg kell nyugodni,és nem ráparázni!:)

2012. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondtam anyukámnak, hogy legközelebb veszek be a nyugtatójából, erre rámripakodott, hogy: "Megőrültél lányom? Hát megáll a szived tőle!!! Hát tudod, milyen erős az???" Szóval tőle már nem fogok csórni nyugtatót, az biztos... Az a legrosszabb, hogy tudom, vezethetek akármilyen jól órán, ha a vizsgán az idegtől ilyen hülyeségeket csinálok :(
2012. okt. 3. 12:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor vegyél be félszemet! XD
2012. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A franc tudja. A citromfűteával jártam úgy, hogy a szobatársam simán elaludt tőle, én meg olyan szinten pörögtem ugyanattól, mint egy kisgyerek, akibe 5 liter kólát nyomtak XD
2012. okt. 4. 09:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Na azóta sikerült levizsgázni?
2012. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!