Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem régen vettem egy RENAULT...

Nem régen vettem egy RENAULT MEGANE Grandtour-t, és ma igen szépen lesz*rták, hogy egy ócskavas és ocsmány. Mellesleg szervizlakóvá avattak. Most tényleg adjak erre?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 21:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2010-es az autó.
2012. okt. 2. 21:57
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Írd meg itt a történetedet, hogy mások is lássák, hogy nem véletlenül olyan a francia autók híre, amilyen.


[link]

2012. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem ezidáig semmi bajom az autóval, ők mondták hogy a szervizben fogok lakni. Nem jól fogalmaztam.
2012. okt. 2. 22:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne adj.Ha egy jól karbantartott autót sikerült vegyél és te is megadsz mindent ami kell(időben),akkor semmivel sem lesz több gondod,mint egy másik fajtával.Volt francia,japán autóm,jelenleg német gyártmányút hajtok.Egyikkel sem volt semmi komoly gond a kopóalkatrészeken kívül.Egyik sem hagyott úton,pedig elég sokat használom az autót(4OOOO-5OOOO km évente).Az pedig,hogy kinek mi ocsmány...
2012. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

2-es vagyok.

Én személy szerint sose vennék francia autót, de ez az én magánvéleményem, nem kevés előítélettel súlytva.


Ha jól értettem, vettél egy két éves használt autót, kb. a garancia végénél járhat. Tudom, ezzel most semmire nem mész, de a vásárlás előtt kellett volna átnézetni.


A legfontosabb kérdés: Ezt a Renault szerviz mondta vagy valami márkafüggetlen/mindenes. Az utóbbiak nem szeretik a francia autókat, nem teljesen ok nélkül (az előző Megane alkotóinak nagyon nagyon kellett volna csapni a kezére mielőtt bevisznek a számítógépbe egy-egy ötletet).

Az előbbi esetben kérj valaki mástól is véleményt, az utóbbiban meg konkrét esélye van annak, hogy a korábbi szériákban tapasztaltak alapján beszéltek, és ha mázlid van, a tiéd lényegesen jobb.

2012. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Reméljük semmi gond nem lesz vele. Imádom egyelőre, bízom benne, hogy a törődést meghálálja. Köszi az eddigi kommenteket. :)
2012. okt. 2. 22:31
 7/12 anonim ***** válasza:
"szervízlakó" XDDDDddddddddDddddddd
2012. okt. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 pagan ***** válasza:
szerintem nem ocsmány,én sem vagyok oda a francia autókért,viszont van nálunk is a családban egy renault(thalia),azt is fikázzák,tényleg csúnya,meg imbolyog mint a hajó az úton,de műszakilag soha nem volt gond vele pedig 7 éves
2012. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7es válaszoló:


Örülök, hogy jól szórakozol. Kicsit nagyot néztem, mikor közölték. :D

2012. okt. 3. 12:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért...csak már előttem van a bátyám feje,amikor megkérdezem tőle:"na mivan te szervíííízlakó?":)))
2012. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!