Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ladát (samarát) vagy 4ütemű...

Ladát (samarát) vagy 4ütemű Wartburgot?

Figyelt kérdés
Vennék egy autót,de nem kellene több száz ezerért.Melyiket választanátok és miért?

2012. okt. 3. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Samarát!!!
2012. okt. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én a wartburgot választanám.

Mégiscsak vw motor van benne. Ahhoz sem drága az alkatrész. Ráadásul nagy hely van benne, és könnyebb lesz a dolgod, ha hurcolni kell valamit.

Ha most neadj' Isten valami lenne az autómmal, egy kombi wartburgot vennék helyette.

2012. okt. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És melyik kényelmesebb?Samara vagy a Wartburg ugyanis elég magas vagyok:)
2012. okt. 3. 11:45
 4/7 anonim ***** válasza:
egyértelmüen a wartburg
2012. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Wartburg belseje sokkal tágasabb, VW motor van benne és a Szamara nagyon szeret rohadni. De én lehet hogy inkább egy 2103-as vagy 2101-es Ladát vennék.
2012. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Samara nem a Lada legjobb eresztése, sok szerelőtől hallottam, hogy messze nem olyan masszív, mint a régebbiek és a kockák. Ha Lada, akkor 1200-es, akár régi, ikerlámpás 1500-ös, akár kocka 2105 vagy 2107.
2012. okt. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!