Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri még manapság jobb...

Megéri még manapság jobb fajta keleti kocsit venni, pl. Ladát,4 ütemű Wartburgot vagy Dacia-t, és ha igen, akkor milyet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy miért ragaszkodsz a KELETI gépjárműhöz?

(Mondjuk a wartyogó a másik irányból jött.)

2010. okt. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül ragaszkodom, csak kérdezem, hogy megéri-e, mert azt hallottam, hogy kb. ugyanannyi pénzért lehet kapni jobb állapotú keleti kocsit meg 80-as évekbeli használt nyugatit, de a keleti kocsik ilyen korban megbízhatóbbak, mert a nyugatiakat nem tervezték arra, hogy 20 év után is használni fogják őket.
2010. okt. 31. 08:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Dede! Pont, hogy a Német autók olyanok a '80-as évekből, hogy nem egy van olyan megbízható, mint egy új!
2010. okt. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél SUZUKI-t. Régi SWIFT-nél nincs jobb, megbizhatóbb!
2010. okt. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
És BIZTONSÁGTALANABB!
2010. okt. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
Na most ne kezdjünk el ezen vitatkozni! Ez azt mondja, akinek sose volt SUZUKI-ja, és csak mondja a sok szart mások után. Bizonyos biztonsági követelményeknek MINDEN forgalomban lévő járműnek MEG KELL FELELNI. Amugy meg tudni kell vezetni ÉSSZEL!
2010. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
ÜLTEM már STIFTBEN és SIKÍTVA szálltam KI belőle! HA már MINDEN második SZÓT nagy BETŰVEL kell ÍRNI!
2010. okt. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezeknek csak a vételára alacsony, fenntartása ugyanannyi, vagy több. Pl egy 67 ezer forintos 2 ütemű Wartburg járulékos költségei még 53 ezret tesznek ki. Plusz kötelező.


A 300 ezer forintos kategóriában mindenképp a Suzuki viszi a prímet. Lehet hogy papírból vannak az ajtajai, de ha ennyire félsz, nem kell összetörni. Defenzív vezetésről hallottál gondolom, 60 éves találmány, pedig akkor még nem is voltak ennyien az utakon.

És egy Lada, Wartburg, Dacia, bármilyen 25-30 éves nyugati-japán soha nem lesz még annyira sem biztonságos, mint egy 10-15 éves Swift, amit az áráért kaphatsz.

Az "azokban még volt anyag" kamu, aki nem hiszi nézze meg milyen mikor 40 éves 2 tonnás amerikai vasakat törnek.

2010. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Mi a pi*csáért jön eéő minden suzukis válasz után, a biztonság sztereotípia? Kérdezte valaki? A kérdés szerinti keleti autotipusok mennyire voltak biztonságosak?! Már megint értelmetlenül koptatjátok a billentyűzetet.
2010. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kihagytad a skodát a sorból.Nekem 120-as van.én szeretem meg jo is.szerelési költségek 2 évre kb60 darab ezres,ebbe benne van a müszaki vizsga is
2010. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!