Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sokat futot 98-as swift 1.3...

Sokat futot 98-as swift 1.3 8v most lett kilakatolva pár elem fényezteve de még kéne egy kis motor generál mert sok a kartergáz/füstöl kb menyibekerül mindenel együtt egy ilyen motort fel újjitatni?

Figyelt kérdés
még sokáig megszeretném tartani ezért nem vennék bele bontott motort hanem ezt újjitatnám fel sokat megyek vele esetenként évi 40-ezret is

2012. okt. 4. 12:28
 1/4 A kérdező kommentje:
őszintén szólva fogalmamsincs rólla hogy menyi kilométer lehet benne 5éve vettem kb 200e km rel azóta beleraktam kb 150 e ret tehát minimum 350 e van eddig benne és még kb 5 évet tartanám meg 150-200 e km közt raknák még bele
2012. okt. 4. 12:37
 2/4 atilis ***** válasza:
Egy bontott motor nem olyan drága, 30-50 ezerig mennek, lehet, hogy érdemesebb lenne egy olyan, mint felújítani. Az alkatrészek nem olyan drágák a suzukihoz, de a motor már a felújítást követően valószínűleg nem fog elmenni annyit. Vagy a másik lehetőség, add el a kocsit, és vegyél egy fiatalabbat, amennyit ráköltenél, abból a pénzből simán veszel egy 2000-2001-eset.
2012. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem köszönöm igazábol a szerelő beszélt le rólla hogy lutri nem lehet tudni az álapotát illetve a lepapirozás +beszerelés+ ojaj+ vezérmű szij csere stb csak ezlenne kb 50-60e + a motor tehát majdnem 100e körül 100 -130 bol megmár azért fel újitsák nem? szerelő szerint a felujitás után egy új motorom lessz (állitólag)...
2012. okt. 4. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg egy NORMÁLIS szerelő (tehát nem valami kontár sufni mester) nem szedi szét a motort, addig nem fogják tudni neked megmondani, hogy mennyiért tudják megcsinálni. Én inkább felújítanám a helyedbe, vagy eladnám és vennék egy másikat. Egyik ismerősöm Renault-ját 70-ért hozták rendbe (Neki baromira ette az olajat). Mivel a Suzukihoz olcsóbbak az alkatrészek, valamelyest olcsóbban ki tudnál jönni. De ez csak becslés, lehet mire végeznek az egésszel elkérnek majd tőled 100Ezret.
2012. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!