Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 22 évesen késő elkezdeni a...

22 évesen késő elkezdeni a Krosszmotor versenyzést?

Figyelt kérdés
Már 7 éve Krosszmotorozom,eddig ugyan sosem érdekelt,de az utóbbi időben nagyon elkezdett érdekelni a versenyzés!! Tudom,hogy a legtöbb technikai és egyéb sporthoz ilyenkor már nagyon öreg vagyok,de krossz versenyzésben lenne némi esélyem szerintetek vagy inkább hanyagoljam már??

2012. okt. 5. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem késő elkezdeni valamit!
2012. okt. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy fiatal a műfajban, de szerintem nincs késő... Más műfajban pölö pályamotorban is van, hogy valaki 21 évesen kezdte, a többiek kb 6 évesen, és mégis a fele mezőnynél jobb volt...
2012. okt. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
+ te azért már krosszozol mint írtad 7 éve, ha nem is versenyszerűen, ez sokat számít.
2012. okt. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek a biztatást!! A kérdés többek között azért is merült fel bennem mert mást sem hallok közeli ismerősöktől meg olvasok egyéb webhelyeken,hogy ilyenkor már versenyszerűen fölösleges elkezdeni sportolni,technikait meg aztán pláne....

Hozzátenném viszont ,hogy szponzort nehezen találnék nem?? mert én úgy gondolom (lehet, hogy csak én gondolom így és tévedek),hogy inkább a fiatal tehetségeket keresik és szponzorálják...vagy tévedek?? mert önerőből maximum 3 hónapig lehetnék versenyző...tovább nem bírná a pénztárcám és így meg nem akarom elkezdeni..

2012. okt. 6. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
22 évesen nem hiszem hogy öreg lennél a szakmában, egy jó szereplés szerintem meggyőzne pár szponzort!
2012. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen,akkor ki fogom próbálni magam Karácsony után!! Addigra teljesen felújítom a Suzukim és kipróbálok közeli Cross pályákat aztán..jövőre jöhet a versenyzés!!
2012. okt. 7. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!