Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni egy automata váltós ford focust? 2001 es 2000ccm benzin-gáz, de amerikai modell, menyire baj ez?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Annyiban baj, hogy a legtöbb amerikai, pláne a régebbi, baromi sokat fogyaszt - szóval nem lesz olcsó.


Én mondjuk automata váltóst semmi pénzért nem vennék, de azonkívül hajrá :D

2012. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én meg manuális váltós autót nem vennék semmi pénzért. Amúgy egyáltalán nem baj, az automata váltó miatt minden autó többet fogyaszt, mint egy manuális, de ha neked automata kell, akkor az kell!
2012. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

amerikai modell? vagyis az iranyjelzo piros? Mert akkor az lehet, hogy baj lesz.

Az automata valtoval semmi gond, foleg irto nagy dugoban fogod elvezni a valto nyujtotta kenyelmet.


Megeri-e? Ez nagyon fugg az auto allapotatol!

2012. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen amerikai modell mi a külömbség?
2012. okt. 8. 22:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen szinu a hatso iranyjelzo? Bar nem Mo-n elek, ugy tudom az amcsi kocsikkal mindig baj van a piros iranyjelzo miatt, amit magyarorszagi forgalomba helyezes elott ki kell csereltetni, de javitsatok ki ha tevednek!
2012. okt. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amerikában szimmetrikus a fényszóró a 4-6-8sávos utak miatt,Mo-n asszimetrikus.Tehát a két elsőlámpát kell csak lecserélned.Az amerikai Vento 120kg-val nehezebb mint az európai,a Focust nem tudom.Én Angliában élek,automata merivel járok,városban kevesebbet eszik mint a kézi váltós /gyári adat szerint is/ pályán viszont sajnos nem mivel csak 4fokozatú..
2012. okt. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen pirosak,és 4sebességes.alkatrészek ugyanezek mint az europaihoz?
2012. okt. 9. 23:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Természetesen minden stimmel.
2012. okt. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!