Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit fogyaszt a Zastava ha...

Mennyit fogyaszt a Zastava ha nem nagyon hajtom?

Figyelt kérdés
Első autóm lenne.
2012. okt. 8. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
6-7liter
2012. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokat fogyaszt, de cserébe nem is megy alapú a dolog. Ha nem vidéken (faluba) gurulsz a közértbe, hanem forgalmasabb helyen vagy, ahol esetleg gyorsulgatni is kell (lámpák vannak), na ott szívás szegény kocsi... Ugyanis ki kell hajtani a belét, nagyon kell pörgetni, hogy lehessen menni a forgalommal. Nekünk is volt, én nagyon szerettem a verdát, csakhát olyan gyilkolást le kellett vágni, hogy a Swiftesek tempóját tartsuk...


Egyébként jah kb mint ahogy az első mondta, ha nem rallyzol budapesten, akkor végülis úgy fogyaszt.

2012. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem van egy és egyáltalán nem kell forgatni hogy tudd tartani a városi forgalmat.Az enyém 6 litert eszik full felújított motorral.Elég nyomatékos és egyúttal pörgős egy kismotor 4. be már 50 nél fel lehet kapcsolni.És a vége 160 környékén van 2 be egészen 100 ig el lehet forgatni.Bár nem igazán szereti.A fogyasztást el lehet tőle venni akár 5 literig is sík úton annyira nem probléma bár akkor már a part gondot okoz.
2013. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!