Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tölthetős hybrid autókról van...

Tölthetős hybrid autókról van valakinek valami lista féle?

Figyelt kérdés

két hibrid autó vásárlását tervezném ha találok valami értelmeset. Mindenképp újat akarok és lehesen akár a gyorstöltővel akár 230ról tölteni. Az egyik az egy kicsit sportosabb a másik pedig inkább valami komolyabb, nagyobb, kényelmesebb.

Valakinek valami ötlet?



2012. okt. 9. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


ez elég sportos? :D igaz, csak elektromos árammal tud működni, de legalább megfelel a kritériumaidnak

2012. okt. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hibrideket nem nagyon kell tölteni, ezért van bennük a benzinmotor. Illetve elég kevés "tölthető" van.


Szerintem sima elektromos hajtású gépre gondoltál, erről viszont lebeszélnélek, korlátozott a hatótávolságuk és Mo-n nincs kiépítve a töltőrendszer sem hozzájuk.


A sportosság pedig egy elektromos hajtású gépnél nem igazán van jelen, vagy ha igen az a hatótávolság rovására megy.

2012. okt. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"tölthetős hybrid"...XD


A hybridbe tölthetsz akár benzint is...


/A saját véleményem,hogy semmi értelme az égvilágon.Hiszen közel annyit fogyasztanak,mint a sima benzines társaik../

2012. okt. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ismerem az elsőt csak mivel magyarország ennyire fejlett így nagyobb út miatt muszály hogy legyen egy benzinmotor is benne.

Én pl a prius play plugin rendszerére gondoltam,ha jól tudom még jópárnak van ezért kérdeztem hogy valaki ismeri e ezeket.

2012. okt. 10. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!