Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor sikerült a forgalom...

Mikor sikerült a forgalom vizsgátok nem voltatok tele félelmekkel?

Figyelt kérdés
Csak így most eszembe jutott , hogy már nem lesz ott az oktatóm , aki segít , aki szól ha valamit rosszul csinálok , és fékez ha baj van.
2012. okt. 10. 16:02
 1/4 anonim válasza:
egyedül annyira nem mertem vezetni, viszont mikor anyukámmal vezettem, folyton beleszólt mindenbe! két éve van jogsim, és emiatt alig vezettem. a barátom most vett egy (szerencsére:D) automata váltós autót és összeköltöztünk, ő mindig támogat meg bíztat hogy vezessek, de eléggé kijöttem a gyakorlatból.. szerintem neked most még friss minden, most vezess, álltólag 10.000km-t kell vezetni ahhoz hogy igazán biztos légy (vagy 1000?? az túl kevés sztem)
2012. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem!Ha mindig ott ül melletted valaki,hogy segítsen akkor sosem tanulsz meg vezetni!Én például élveztem mikor egyedül mehettem már!Óvatosan vezess aki meg gyorsan akar menni az majd leelőz,ne foglalkozz vele és később hidd el már Te is élvezni fogod a vezetést! ;0)
2012. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha félsz nem kell vezetni,én alig vártam hogy végre egyedül mehessek motorral, kocsival
2012. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem,mert előtte is vezettem sokat jogsi nélkül amire igy utólag nem vagyok túl büszke!!
2012. okt. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!