Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok....

Autóvásárlás előtt állok. Honda Civic-et néztem. Nagyon tetszenek ezek az autók. Miket kell megnézni az autón a vásárlás előtt, vannak-e gyárihibák amikre figyelni kell? És simplán mi a véleményetek a Civic-ekről?

Figyelt kérdés

1996-2000-ig bármelyik évjárat jó. [link]

ilyen kocsikra gondolok elsősorba.


2012. okt. 10. 22:10
 1/10 A kérdező kommentje:
5-600000 Ft-om van rá.
2012. okt. 10. 22:10
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se kereskedésből vedd. Átvernek, lehúznak, rádsózzák a szart. Emellett jobb ha látod ilyen autónál a tulajt. Ezeket a kocsikat többségében fiatal srácok veszik. Csomó ilyet látok lakótelepeken, meg falvakban. És mindegyik a falu bikája kb. És nagyon hajtják, kb. a belük is kivan ezeknek az autóknak. Szervizről viszont csak hallomásról hall némelyik. Egyébként jó autók nagyon. Megbízhatóak meg minden.
2012. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rozsda, küszöbök, sárvédő ívek. Motorra figyelj, ne füstöljön, általában füstölnek :( Ha kifogsz egy viszonylag jót és helyrehozod, gyakorlatilag elpusztíthatatlanok, addig megy, amíg ki nem rohad alólad. Javaslom, hogy inkább a négyajtósokat nézd, azokat nem szeretik annyira a fiatalok, mert az nem annyira "raj" :D Amit linkeltél jónak néz ki, de így kapásból sztem még egy 200e-et számolj a helyrehozatalra.
2012. okt. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen attól én is félek nehogy olyat vegyek ami szét van hajtva.
2012. okt. 11. 08:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg tulajdonostól vásárolni autót ne kereskedőtől...
2012. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
figyelni fogok rá, köszönöm!
2012. okt. 11. 14:50
 7/10 A kérdező kommentje:
És hányszázezer kilóméter ami felett már nem érdemes megvennem?
2012. okt. 11. 20:32
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha a kereskedőnél látok egy kocsit, elviszem a szerelőmhöz, és ő azt mondja, hogy rendben van az autó, akkor megvehetem nem?
2012. okt. 11. 20:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha megbízol a szerelőben akkor megveheted. A KM óra állásának nincs jelentősége (van ismerősöm aki bármilyen autó óráját vissza tudja tekerni...)

A lényeg, hogy mennyire szervizelték az autót, milyen állapotban van a motor a futómű és a fékek.

Ha ezek rendben vannak akkor megveheted.


Megvétel után feltétlenül cseréld le az olajat és az olajszűrőt! (nem nagy összeg)

2012. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen a tájékoztatást.
2012. okt. 13. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!