Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldi autóvásárlás? Miért?

Külföldi autóvásárlás? Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy külföldi autó vásárlását tervezem. Találtam is egyet, egy Audi TT RS, nagyon szép, ilyent kerestem régóta(szalonból kigurult autót nem engedhetek meg magamnak, így használtat keresek), de amikor megmutattam több barátomnak, akik autó beszerzéssel foglalkoznak azt mondták, hogy Romániából és Bulgáriából semmiképp ne vegyek autót. Ez az autó speckó Romániában van. Azt mondták, ha használtat akkor vagy hazait, vagy olaszt, németet, osztrákot. Mi a gond a keleti szomszédunkkal és az ő déli szomszédjával?



2012. okt. 11. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha mi balkáni ország vagyunk, akkor ők balkán a négyzeten!


Magyarországon se ritka a visszapörgetett órájú használt autó, főként a prémium kategóriában, de keleten még hozzájön a sok lopott-legalizált jármű! Volt olyan ismerősöm, aki alól Ausztriában egy sima rutinellenőrzés során kivették a Golf-ot, amit évekkel korábban épp onnét loptak el! Pedig ő úgy vette, hogy magyarországon forgalomba helyezett, szervizkönyves autó!

2012. okt. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem horribilis áron adják az autókat, mert ebből élnek. Az osztrák "csak ki akarja dobni". Mi 500 euróról 130-ra alkudtunk le egy mazdát a héten. Nem vicc! Próbálj osztrákot nézni, én segítek is behozni, ha segítség kell.
2012. okt. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hat ez kamu. Szerintem ugyanaz a helyzet Rom.ban mint Mo.on... Bulg.rol nem tudok nyilqtkozni.
2012. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Romániában élek és elég sok Audi meg hasonló kategóriájú autók vannak itt nálunk, és valóban van néhány, amelyekre nemigazán ügyelnek, de azért a legtöbbre vagyonokat költenek és karbantartják őket, bármilyen hihetetlen is. Pláne egy olyan autó, mint a TT RS-ből elég kicsi az esélye, hogy valami sokszázezret futottat vegyél. Én speckó Olaszból nem vennék autót.
2012. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
.....
2016. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!