Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok, mit gondoltok a...

Lányok, mit gondoltok a tuning kipufogós autókról/motorokról?

Figyelt kérdés

szerintetek menő?


kort is írjatok :)


2012. okt. 12. 19:46
1 2
 1/15 anonim válasza:
86%
diszkóhülyegyerekek szórakozása, akiknek nincs sem ízlése, sem pénze normális autóra
2012. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
69%
Azt úgy hívják ribirobogó.
2012. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
69%
Pont ma láttam egy taknyos hülyegyereket (lehetett úgy 17) egy ültetett, házibarkács kipufogós, karbonfóliás Bravo-val. Érdekes audiovizuális élmény volt, fél város röhögött rajta a gázadáskor...
2012. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

leszarom. engem nem érdekelnek az autók, sem a motorok. ettől az én szememben senki nem lesz menő. amelyik lányt meg érdeklik is az autók meg a motorok, az sem a kipufogót fogja nézni.

20/L

2012. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem kifejezetten nevetséges:)
2012. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És mi a helyzet a NEM tesco tuningos autókkal? Pl. egy Cult Golf 1 ?
2012. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

szerinted tudják mi az a cult golf 1? Ugyanmár... Ne ilyenekkel foglalkozz, az átlag csajokat ez nem érdekli, a legtöbbnek a minél gömbölyűbb, b*ziformájú, kefiresdoboz alakú kocsik jönnek be, mert az az új, az a "valami"...

Egyébkáént szerintem ne ilyenekkel foglalkozz, ha tetszik tegyél szép hangú sportkipufogót a kocsid alá és kész...

2012. okt. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagyon menő. Az alsóbodaherebukfenci siló vaskapuja alatt robotoló Iluska szíve biztosan hevesebben ver egy harmadik évtizedébe lépett, szabadidejében tyúkólajtóként funkcionáló, gittel összetaknyolt Regata felgumipókolt rémusz dobja hallatán.
2012. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igazad van. Nekem meg pont nem jönnek be a gömbölyű kis ...ok a 3 hengerükkel, meg a sok szar elektronikával. De én is azt vettem észre hogy lehet az az autó akármilyen igényesen megépítve, az a lányok szemében egy régi fos. :(
2012. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
egy motor(kerékpár)nak alapból szép hangja van, oda nem kell tuning kipuff, na de ha telik akrapovicra, az nagyon adja :)
2012. okt. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!