Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van-e olyan személygépkocsi,...

Van-e olyan személygépkocsi, ami Budapest útjaira lettek tervezve?

Figyelt kérdés
Mert én, ilyent nem találtam, bár lehet, hogy aki így hirdeti, az csak marketing fogásból teszi.

#tervezve #Budapesti autó
2012. okt. 12. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz hogy városon belül közlekedni vele akkor olyat válassz ami kimondottan városi autó, nem nagy teljesítményű de jobban bírja a lassabb tempókat és nem melegszenek fel annyira mint azok amik vidéki vagy autópálya utakra lettek tervezve. Én városi közlekedésre alkalmas autót keresnék nem nagy teljesítménnyel mert az oda minek.
2012. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hummert az a Balatonra tervezték :)
2012. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hummer H1, Leopard 2A6
2012. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Suzuki samurai inkább.

Az ugye viszonylag kicsi, de annyira nem viselik meg a kátyúk sem.

2012. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hat en Eloszor a T-72-ot akartam irni, de mival az nem szemelygepkocsi igy kizarva, igy maradt a terepjaro, pl lada niva, es minden egyebb nagy lengescsillapito uttal rendelkezo nagy hasmagassagu, erositett futomuvu jarmu aminek kelloen nagy motorja van ahhoz hogy minden korulmenyek kozott megmozgassa a jarmuvet. Azert irtam a LAdat hiszen egy 20 millios terepjarot kar szetbarmolni azokon a minosegi utakon...
2012. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Németországban is köztudottan nagyon rosszak az utak. Tehát én német autót vennék ide, ebbe az országba is. Meg is tettem. Legjobbak persze a crossoverek, de nem kell rögtön a legdrágább kategóriát megostromolni. Meg ha nem vagy német autó barát, akkor egy Nissan nissan qashqai is megteszi, vagy egy Citroen Crosser.
2012. okt. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ultolsó: köszönöm. Wolkslagenek között mik a jók, ha már német autokról beszélünk.
2012. okt. 14. 07:56
 8/10 anonim ***** válasza:
De mégis milyen árfekvésben érdekel? Alapjába véve legjobb VW-k szerintem a Passat, Touareg, Golf, illetve ha igazi nagy batárra vágysz, akkor a Phaeton.
2012. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
500 e. Ft
2012. okt. 14. 20:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Az nem sok, de ha egy kicsit még teszel hozzá, kaphatsz egy jó állapotú 4-es Golfot. Az egy pont jó, kulturált normál autó.


[link]


Esetleg még ezt tudnám ajánlani, bár nem német, de nagyon jó autók.


[link]

2012. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!