Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az lenne a problémám hogy...

Az lenne a problémám hogy (1997-es Opel Astra F 1.8 caravanom, motorkód:X18XE) a kocsival indítás után szinte alig lehet elindulni! Mik jöhetnek szóba?

Figyelt kérdés

indítás után rángat,fulladozik.de ha meleg akkor is néha elkezdi a rángatást,érezni hogy erőtlen.

gyertya csere megvolt(gondoltam kihagy a gyújtás,de nem az volt)valamelyik szenzor lehet a hiba oka?



2012. okt. 13. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a gyújtó trafót és a kábeleket is!Igaz nem Opelem van,de ilyen problémám volt!Nekem a trafó gond volt!
2012. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

arra gondoltam én is,ezért lehúztam a kábeleket a trafónál egyesével,mert ha elvileg rossz vmelyik kábel akkor nem változott volna a járása a motornak,de mindegyiknél változott(alapjáraton)

persze lehet hogy magasabb ford. tényleg nem ad elegendő áramot,de azt hogyan lehet megnézni?

2012. okt. 13. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem rádugták a számítógépet és kiírta,hogy a 2henger gyújtáshiba előtte cseréltem ki a gyertyákat én is!Szóval az én esetemben a trafó volt rossz!Amikor rossz volt el tudtam indítani,de csak 2-3-ba tudtam rakni a sebességet és rángatva fulladozva ment amikor meg muszály volt megállni szinte alig indult el az autó!De mondom ez az én esetem volt,nem akarok hülyeségeket írni!
2012. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni,hogy egy bizonyos hőfoknál jobban működött a motor(azt hiszem melegen már jobb volt).
2012. okt. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen nekem is melegen szinte semmi baja,igaz kicsit mintha még valami visszahúzná de nem rángat már!:)

köszi a válaszokat!

2012. okt. 14. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!